Zoekresultaten "037"
Kunststof, zonder koelvloeistofpeilsensor, Met deksel
| Inhoud [liter] | 0,65 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder koelvloeistofpeilsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
| Lengte [mm] | 521 |
| Slag [mm] | 198,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 475 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
| Lengte [mm] | 466,5 |
| Slag [mm] | 172 |
| Uitwerpkracht [N] | 435 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
Vooras, Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan
| Inmetro gecertificeerd | |
| Nettogewicht [g] | 3663,5 |
| Min. lengte [mm] | 368 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dempingskracht elektronisch verstelbaar |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Max lengte [mm] | 633 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2202388 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, H21W, W5W, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H21W, W5W, LED, D3S (gasontladingslamp) |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Artikelnummer paar | 2746477 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, H21W, W5W, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H21W, W5W, LED, D3S (gasontladingslamp) |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Artikelnummer paar | 2745477 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Gedeeltelijk in grondverf, Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Electrisch opklapbaar, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 6140308 |
| Aantal contacten | 8 |
Rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 6139500 |
| Aantal contacten | 5 |
Rechts, Bol-vormig, Te verwarmen, OEM
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Enkel in combinatie met | OEM |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
Links, Bol-vormig, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6432666 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Bol-vormig, Te verwarmen, OEM
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Enkel in combinatie met | OEM |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6471754, 6431754 |
Rechts, Links, Bol-vormig, Te verwarmen
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Enkel in combinatie met | OEM |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
Voor ABS, Vooras rechts
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Voor ABS |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 1015,0 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 61,38 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, M14 X 1,5
| Schroefdraad lengte [mm] | 50,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5 |
| Lengte [mm] | 1170,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 28 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 78,65 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, KAYABA, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Hoogte [mm] | 107 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, JTEK, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor fabrikant | JTEK |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, KAYABA, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 5 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, SAGINAW, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, SAGINAW, voor voertuigen met stuur links, Met riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, SAGINAW, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 5 |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Gewicht [g] | 57 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Voor OE nummer | 83501426 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zilver, 1 002 788, Zonder ontluchtingsklep, Zonder behuizing
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Kleur | Zilver |
| Temperatuurbereik [°C] | 14 |
| Gewicht [g] | 85 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Voor OE nummer | 1 002 788 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 35 |
| Verwarming / Koeling | Zonder ontluchtingsklep |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor, Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driedelig, Met lager
| Meerdelig | Driedelig |
| Steek wielbouten (mm) | 272 |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 187 |
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Steek wielbouten (mm) | 139,7 |
| Aantal wielbouten | 6 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Centreringdiameter [mm] | 98 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 302 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 150 |
| Minimale dikte [mm] | 26,5 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 51,1 |
| Centreringdiameter [mm] | 63 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 150 |
| Minimale dikte [mm] | 26,5 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 50,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 63 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 316 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Breedte 1 [mm] | 48 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Aantal wielbouten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met ingebouwde magnetische sensorring, M12 x 1.5
| Aantal koppelringen | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 115 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Aantal tanden, ABS-ring | 96 |
| Breedte 1 [mm] | 94 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 146 |
| Buitendraad 2 [mm] | 82 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met ingebouwde magnetische sensorring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Breedte 1 [mm] | 54 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Staal, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht
| Standaard | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Lengte [mm] | 330 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 210411 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
