Zoekresultaten "S4"
G68HRF, Met kettingslot, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G68HRF |
| Aantal schakels | 190 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HS-7, G53HS-8, Kunststof, Bovenaan
| Distributiekettingdimensie | G53HS-7, G53HS-8 |
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aantal schakels | 86 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06K 109 158 BS S4, Gesloten ketting, Tandketting
| Voor OE nummer | 06K 109 158 BS S4 |
| Aantal schakels | 96 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 6,35 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
028 198 119 A, Incl. spanrol, Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 137 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
| Voor OE nummer | 028 198 119 A |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol |
| Let op de serviceinformatie | |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G68V, G68VCO, rechts, Links
| Distributiekettingdimensie | G68V, G68VCO |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 98, 70 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03C 109 158 A S4, Gesloten ketting, Tandketting
| Voor OE nummer | 03C 109 158 A S4 |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Tandketting, Met krukastandwiel, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Kettingverdeling [mm] | 6,35 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Aantal schakels | 60 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krukastandwiel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel, met montage-/bevestigingsmateriaal, niet voor schakelbare waterpomp, Metaal
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Aantal tanden | 145 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet voor schakelbare waterpomp |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Tandketting
| Aantal schakels | 60, 96, 170 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 6,525, 6,35, 9,525 |
G53HR, G53HC, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR, G53HC |
| Aantal schakels | 66, 118 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Renault RN 0720, MB-226.51, FCA 9.55535 S4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0720, MB-226.51 |
| Fabrieksadvies voor olie | FCA 9.55535 S4 |
| ACEA specificaties | C4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 312 |
| Materiaal | Staal |
| Artikelnummer paar | 53374 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 55,2 |
| Binnendiameter [mm] | 31,9 |
| Buitendiameter [mm] | 62,1 |
| Hoogte [mm] | 25,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met trillingsdemper
| Breedte [mm] | 37 |
| Buitendiameter [mm] | 153 |
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met trillingsdemper
| Breedte [mm] | 37,00 |
| Buitendiameter [mm] | 153,00 |
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Aantal groeven | 6 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager, Met automatische bijstelling, Incl schroefset, Met vliegwiel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet DMF |
Met koppelingsdruklager, Met automatische bijstelling, Incl schroefset, Met vliegwiel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet DMF |
Met koppelingsdruklager, Met automatische bijstelling, Incl schroefset, Met vliegwiel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet DMF |
Met koppelingnemercilinder, Met druklager
| Diameter [mm] | 180 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingnemercilinder, Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
Met druklager
| Diameter [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
Met druklager
| Diameter [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
Met koppelingsdruklager
| Diameter [mm] | 220 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager
| Diameter [mm] | 230 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager
| Diameter [mm] | 230 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Gegoten staal, 821 0417 10
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Artikelnummer paar | 821 0417 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
