Zoekresultaten "S11-4"
OE-KETTE/OE-CHAIN
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Kwaliteit | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Aantal onderdelen (-delig) | 14 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
OE-KETTE/OE-CHAIN
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Kwaliteit | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0899066 |
| Productiedatum tot | 2015 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 14 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
OE-KETTE/OE-CHAIN
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Kwaliteit | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Aantal onderdelen (-delig) | 5 |
OE-KETTE/OE-CHAIN
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Kwaliteit | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Aantal onderdelen (-delig) | 9 |
OE-KETTE/OE-CHAIN, met nokkenasverstelling, Met nokkenastandwiel
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Kwaliteit | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met nokkenasverstelling, Met nokkenastandwiel |
| Aantal onderdelen (-delig) | 13 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Gesloten ketting
| Aantal rollen | 5 |
| Aantal schakels | 130, 86 |
| Complete set | |
| Kettingtype | Gesloten ketting |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Voor voertuigen met trommelrem aan de achteras
| Afmetingen in acht nemen | |
| Breedte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met trommelrem aan de achteras |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
| Breedte [mm] | 37,2 |
| Binnendiameter [mm] | 24,9 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Breedte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 38,5 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
IW16TT, 12-12-9-061-444, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 12-12-9-061-444 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
W16TT, 101-000-005AE, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-005AE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 47074 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 49397292 |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Artikelnummer paar | 49397291 |
Gebonden textielvlies, Filter insert
| Materiaal | Gebonden textielvlies |
| Lengte [mm] | 231 |
| Breedte [mm] | 141 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
Zonder ABS sensorring, Met ingebouwd wiellager
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 181 |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 46 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ABS sensorring, Met ingebouwd wiellager |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
Zonder ABS sensorring, Met ingebouwd wiellager
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 204,5 |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 47 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ABS sensorring, Met ingebouwd wiellager |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203 |
Zonder ABS sensorring, Met ingebouwd wiellager
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 181,3 |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 52 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ABS sensorring, Met ingebouwd wiellager |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
Zonder ABS sensorring, Met ingebouwd wiellager
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 204,45 |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 51 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ABS sensorring, Met ingebouwd wiellager |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203 |
Driehoeksdraagarm, rechts, Onder, Vooras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Onder, Vooras |
| Artikelnummer paar | JTC7561 |
Driehoeksdraagarm, Links, Onder, Vooras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Onder, Vooras |
| Artikelnummer paar | JTC7560 |
FTE, Met lager
| Diameter [mm] | 34 |
| Voor fabrikant | FTE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
Handgeschakeld, Aluminium, Met lager
| Diameter [mm] | 36 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
Kunststof
| Diameter [mm] | 27 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
