Zoekresultaten "9 413"
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Lengte [mm] | 141 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
Geel, Mercon SP, ATF M-1375.4, BMW ATF 2
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | Mercon SP, ATF M-1375.4, BMW ATF 2, Jaguar Fluid 8432, Ford WSS-M2C938-A |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI, Voith H55.6335.XX, MB 236.41 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 179 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 69 |
| Buitendiameter [mm] | 128 |
| Let op de serviceinformatie |
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 162 |
| Breedte [mm] | 20 |
| Aantal rollen | 3 |
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 162 |
| Breedte [mm] | 20 |
| Aantal rollen | 3 |
M12 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
Achteras, zonder lager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 33503450542 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
Groen, ZF Lifeguard 9, ZF Lifeguard 8, Jeep ATF LGF8
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Specificatie | ZF Lifeguard 9, ZF Lifeguard 8, Jeep ATF LGF8, ATF 3+ |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie |
1/8x28 BSPT, zwart, Zonder pakking
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Breedte [mm] | 56 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
Opener, 1/8" GAS, zwart, M 24
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schakeldruk (bar) | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" GAS |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | M 24 |
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
Achterklep (5e deur), Met stuurhuisrubber, Silicoon
| Inbouwplaats | Achterklep (5e deur) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhuisrubber |
| Voor OE nummer | 61116934152 |
| Lengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 8 |
| Aantal leidingen | 8 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
Werkkontakt
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7686773 |
958 606 106 01, 07L 905 163C, Geluidsensor, Met afdichtring
| Voor OE nummer | 958 606 106 01, 07L 905 163C |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
12 14 149, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Voor OE nummer | 12 14 149 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
Hydraulisch, 1/8" x 28 BSP
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 28 BSP |
| Aantal contacten | 1 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 61 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter
| Gewicht [kg] | 0,404 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Let op de serviceinformatie |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Aansluiting links, haaks, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aansluiting links, haaks, Met pakkingen |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder snelkoppeling |
| Netlengte [mm] | 220 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
Voor voertuigen met stroomverdeler
| Hoogte [mm] | 99 |
| Breedte [mm] | 80 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
Achterklep (5e deur), Met stuurhuisrubber
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Inbouwplaats | Achterklep (5e deur) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhuisrubber |
| Aantal leidingen | 8 |
Motorruimte, Centrale elektriciteit
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Lengte [mm] | 26 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Klem 30, Klem 87, V30-71-0036
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V30-71-0036 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Met houder
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Piekstroom [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+ 6.4mm D+
| Nettogewicht [kg] | 6,74 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ 6.4mm D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
Draairichting met de klok mee, OE, M17-1.50, Met vrijlooppully
| Diepte [mm] | 11,10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | OE |
| Breedte [mm] | 37,4 |
| Schroefdraadmaat | M17-1.50 |
| Buitendiameter [mm] | 61,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
Draairichting met de klok mee, OE, M17-1.50, Met vrijlooppully
| Diepte [mm] | 11,10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | OE |
| Breedte [mm] | 40,4 |
| Schroefdraadmaat | M17-1.50 |
| Buitendiameter [mm] | 61,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
