Zoekresultaten "9 404"
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
Bougieschacht bobine, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Complete set | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD-KIT: Better solution for you! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Lichtgroen, Klem 30, Klem 87, groen
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Kleur | Lichtgroen |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal contacten | 5 |
| Behuizingskleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Onder, Bovenaan, Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met asdichtring krukas
| Inbouwplaats | Onder, Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met asdichtring krukas, met injectiepomptandwiel, Met nokkenastandwiel, Met kettingspanner, Met draagrails, Kettingbout met TRITAN®-coating |
| Aantal schakels | 72, 86 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Aantal kettingen | 2 |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5x12, 13 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Silicoon, UV-bestendig, Niet solventhoudend, Permanent elastisch
| Materiaal | Silicoon |
| Chemische eigenschappen | UV-bestendig, Niet solventhoudend, Permanent elastisch |
| Bundeltype | Cartridge |
| Kleur | Grijs |
| Inhoud (ml) | 310 |
| Temperatuur van [°C] | -60 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 315 |
| Aanvullende informatie | Dirko HT |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Stoffilter
| Filter type | Filter insert, Stoffilter |
| Lengte [mm] | 314 |
| Breedte [mm] | 164 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Onder, Bovenaan, Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met asdichtring krukas
| Inbouwplaats | Onder, Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met asdichtring krukas, Met kettingspanner, Met draagrails, Kettingbout met TRITAN®-coating |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met pakking voor regelmodule, Met tandwiel |
| Aantal schakels | 86, 70 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Aantal kettingen | 2 |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
75W-90, geel, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, Met aansluitonderdelen, in de brandstoftank, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitonderdelen |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
Filter insert
| Lengte [mm] | 292,5 |
| Breedte [mm] | 224 |
| Hoogte [mm] | 42,3 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met pakking, Met temperatuursensor
| Openingstemperatuur | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met temperatuursensor |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Aantal tanden | 135 |
| Lengte [mm] | 1080 |
| Breedte [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bougieschacht bobine, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met asdichtring-krukas, Met krukastandwiel, Met kettingspanner
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met asdichtring-krukas, Met krukastandwiel, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aantal schakels | 148 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gecoat, G68HS-8, Onder, Gesloten ketting
| Oppervlakte | Gecoat |
| Distributiekettingdimensie | G68HS-8 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aantal schakels | 70 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen, ZF Lifeguard 9, ZF Lifeguard 8, Jeep ATF LGF8
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Specificatie | ZF Lifeguard 9, ZF Lifeguard 8, Jeep ATF LGF8, ATF 3+ |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 825 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
MVQ (Silicoon-Rubber), Linkse draaibeweging, A, Zonder stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 13 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A |
| Stofkap | Zonder stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal-elastomeer pakking
| Buitendiameter [mm] | 63,2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, Long life filter, 1 1/8" 16 UN
| Filter type | Opschroeffilter, Long life filter |
| Hoogte [mm] | 261 |
| Schroefdraadmaat | 1 1/8" 16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 93 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 103 |
Driehoeksdraagarm, Achter, Vooras links, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 20 93 4656 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achter, Vooras rechts, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 20 93 4655 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
63°, M12x1.25, M5
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,2 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 58,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 249,5 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
