Zoekresultaten "9 185"
| Uitgangsspanning tot [V] | 4,71 |
| Uitgangsspanning van [V] | 0,95 |
| Druk van [kPA] | 10 |
| Druk tot [kPA] | 250 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Kunststof
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ovaal, CALSONIC-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met PAG compressorolie
| Vorm | Ovaal |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Voor fabrikant | CALSONIC-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressor slagvolume [ccm] | 170 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | CSE717 |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 134a |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8"
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pneumatisch, Membraamklep
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Ventieltype | Membraamklep |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Tweedelig, 21.3x24.1, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Tweedelig |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 21.3x24.1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat, Zonder koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 242 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 242 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 16,60 |
| Breedte [mm] | 7,00 |
| Dikte [mm] | 5,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 10,00 |
| Binnendiameter [mm] | 14,00 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 20,00 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 136 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Lengte [mm] | 226 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Buitendiameter [mm] | 109 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
| Lengte [mm] | 174 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
LEXUS, BMW, DENSO, 7SBU
| Diameter tot [mm] | 62 |
| Diameter van [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Voor fabrikant | LEXUS, BMW, DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | 7SBU, 6SBU |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
113/109, BMW, DENSO, HONDA
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 22, 52, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 113/109 |
| Voor fabrikant | BMW, DENSO |
| Stekkeruitvoering-ID | HONDA |
| Type | V8 |
| Compressor ID | 7SBU |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder ingebouwde luchttemperatuursensor
| Meetbereik tot [kPa] | 240,0 |
| Meetbereik van [kPa] | 10,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde luchttemperatuursensor |
MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI, Voith H55.6335.XX, MB 236.41 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 060 540 A2, VW G 060 162, VW G 055 540, VW G 055 162
| Bruto gewicht [kg] | 0,971 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 060 540 A2, VW G 060 162, VW G 055 540, VW G 055 162, VW G 055 005, VW G 053 001, VW G 052 533, SHELL L-12108, MITSUBISHI ATF SP-IV, MITSUBISHI ATF SPH-I, MINI ATF7, KIA SP-IV-RR, KIA SP-IV M, HYUNDAI SP-IV-RR, HYUNDAI SP-IV M, HONDA ATF-TYPE 3.1, HONDA except CVT, HONDA ATF Z1, HONDA ATF DW-1, FUCHS ATF 4400, FUCHS ATF 3292, FIAT 9.55550-AV5, DAIMLER SP IV ATF, DAIMLER MS 9602, DAIMLER ATF+4, DAIMLER ATF+3, CHRYSLER SP IV ATF, CHRYSLER MS 9602, CHRYSLER ATF+4, CHRYSLER ATF+3, BRILLIANCE ATF PTF-1, BMW L12108, BMW ATF 8, BMW ATF 7, BMW ATF 6, BMW ATF 3+, BMW ATF 2, AUDI G 060 540 A2, AUDI G 060 162, AUDI G 055 540, AUDI G 055 162, AUDI G 055 005, AUDI G 053 001 A2, AUDI G 052 533, ACURA ATF Z1, ACURA ATF DW-1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" Plug, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0335 |
| Klem | Pin "50" Plug, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGH-8 DTURX0 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,6 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 4-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGR-6 KQU |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 LUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 4-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGR-8 KQU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DUW |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, M18x1,5, M14x1,5
| Lengte [mm] | 300 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M18x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, PAD, PAG 46, CSE17
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110,0 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | CSE17 |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8", zwart
| Diameter [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, 7SBH,7SBU,7SB, 6SAS,6SBH,6SBU, 10S,10SR
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Compressor ID | 7SBH,7SBU,7SB, 6SAS,6SBH,6SBU, 10S,10SR |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
