Zoekresultaten "9 110"
MISTLICHT LINKS H11
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Artikelnummer paar | 0628996 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS BUITEN SEDAN
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0657922 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Fabrikant | AL |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS BUITEN SEDAN
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0657921 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Fabrikant | AL |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHTGLAS BUITEN L SEDAN
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0657932 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHTGLAS BUITEN R SEDAN
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0657931 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ZIJPINKLICHT L/R Geel Met houder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Wielbasis | Lange wielbasis |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Met houder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ZIJPINKLICHT L/R Geel Zonder houder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Wielbasis | Lange wielbasis |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder houder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
MISTLICHT LINKS -10/14 H11 'CL' Classic
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Vorm | Rond |
| Artikelnummer paar | 3044996 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
MISTLICHT RECHTS -10/14 H11 'CL' Classic
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H11 |
| Vorm | Rond |
| Artikelnummer paar | 3044995 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ZIJMARKERINGSLAMP L/R Ovaal 5/13+ Oranje Led
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Vorm | Ovaal |
| Kleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KOPLAMP RECHTS MET PINKL. H7 + H3 Frame: Zwart
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H3 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 7625963 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
IK16TT, 101-000-049AC, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-049AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW22, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | VW22 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 7700500120 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
K20TT, 90080-91204, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90080-91204 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 59 |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 22 x 1,5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 30 |
Met spandemper, spanrol, 038 198 119
| Gewicht [kg] | 1,91 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met spandemper, spanrol |
| Bevat meer artikelen als de OE-set (Art.-Nr.) | 038 198 119 |
| Gewicht [kg] | 1,23 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 30 |
Zonder spandemper, spanrol
| Gewicht [kg] | 1,24 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder spandemper, spanrol |
Met spandemper, spanrol
| Gewicht [kg] | 2,309 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met spandemper, spanrol |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 1,979 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Gewicht [kg] | 2,093 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Gewicht [kg] | 1,979 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 30 |
Met spandemper, spanrol
| Gewicht [kg] | 2,319 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met spandemper, spanrol |
Met spandemper, spanrol
| Gewicht [kg] | 2,45 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,5 |
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met spandemper, spanrol |
