Zoekresultaten "8 093"
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,50 |
| Nettogewicht [g] | 268 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,5 |
| Lengte [mm] | 298,0 |
| Breedte [mm] | 224 |
| Hoogte [mm] | 41,9 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Nettogewicht [g] | 311 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 28,5 |
| Lengte [mm] | 297,0 |
| Breedte [mm] | 280 |
| Hoogte [mm] | 53,0 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 32,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27,0 |
| Nettogewicht [g] | 268 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 290,0 |
| Breedte [mm] | 234 |
| Hoogte [mm] | 51,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 51 |
| Lengte 1 [mm] | 290,0 |
| Breedte 1 [mm] | 234,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,2 |
| Nettogewicht [g] | 323 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,20 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 57,2 |
| Diameter 2 [mm] | 64,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 78,5 |
| Hoogte [mm] | 102,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 224 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 56,5 |
| Diameter 2 [mm] | 62,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,2 |
| Hoogte [mm] | 85,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 22,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 72,0 |
| Hoogte [mm] | 79,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20X1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 83,5 |
| Schroefdraadmaat | M 20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met pakkingen, Pierburg, Hogedruk zijde
| Nettogewicht [kg] | 0,66 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor fabrikant | Pierburg |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 90 |
| Buisdiameter [mm] | 10 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren, met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tussenringen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25, 4 mm PIN, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 143 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 212 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 293 |
| Breedte [mm] | 234 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 326 |
| Breedte [mm] | 252 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 57 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Electrisch, Met pakking, Magneetklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Magneetklep |
Elektrisch, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 16x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Zonder pakking
| Te verplaatsen volume [l/min] | 2,25 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Druk (bar) | 4,1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
84.314A2, 82 00 469 905, 607 905 05 00, 22771 JG70A
| Alternatief artikel | 84.314A2 |
| Druk tot [kPA] | 100 |
| Aantal leidingen | 2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 6 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 8 |
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 82 00 469 905, 607 905 05 00, 22771 JG70A, 18590 67JB0 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
90270A2, Breedband-lambdasonde, 7 569 930, GENUINE
| Alternatief artikel | 90270A2 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 7 569 930 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 12 x 1,50 x 16, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,50 x 16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4 x 16, Opschroeffilter
| Binnendraad [mm] | 3/4 x 16 |
| Inbouwdiameter [mm] | 63 |
| Lengte [mm] | 102,4 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1112650 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, LR073669
| Inbouwdiamter1/Inbouwdiameter2 [mm] | 25 |
| Inbouwdiameter [mm] | 48,5 |
| Totale lengte [mm] | 105 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | LR073669 |
| Binnendiameter [mm] | 41 |
| Buitendiameter [mm] | 65,7 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 880 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
