Zoekresultaten "8 065"
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,7 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 0,07 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 65 |
| Breedte [mm] | 12,7 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 0,21 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 171 |
| Breedte [mm] | 24 |
M18x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M18x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,874 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,192 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,574 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 2,25 |
| Breedte [mm] | 156 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 66,9 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte 1 [mm] | 62,5 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23723 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,572 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,668 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,986 |
| Aantal veren | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,01 |
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 24137 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | FWI455 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,8 |
| Aantal veren | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,045 |
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 16,3 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| WVA-nummer | 25218, 23482 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 4,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 550 |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met montage-/bevestigingsmateriaal, Kegellager
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Breedte 1 [mm] | 14 |
| Breedte 2 [mm] | 14 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 40 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
| Oude uitvoering |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met schroeven
| Lengte [mm] | 163 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 59 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Links voor, Zonder elektro motor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Artikelnummer paar | 26720 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Links voor, Zonder elektro motor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Artikelnummer paar | 27346 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 310 |
| Breedte [mm] | 102 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 305 |
| Breedte [mm] | 225 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 256 |
| Breedte [mm] | 249 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1163 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, E9 90R - 01120/400 E, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Alleen in combinatie met stalen remschijven
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R - 01120/400 E |
| Let op technische data | |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
ATE, E990R-01120/400ExtII, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, zonder afgeschuinde rand
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E990R-01120/400ExtII |
| Hoogte 1 [mm] | 51,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 52 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remblok/voering | Zonder afgeschuinde rand |
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met schroeven
| Lengte [mm] | 163 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 59 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M26 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M26 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, 8-94140-341-2, Metaal, Rubber
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Voor OE nummer | 8-94140-341-2 |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 296 |
| Breedte [mm] | 282 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, Set
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
