Zoekresultaten "8 057"
W22TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W22TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 074418110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IWF22, ZB9000065U, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IWF22 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | ZB9000065U |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW24, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW24 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 7700500024 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 211 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cu-core GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Cu-core GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC9YCC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 8,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 12,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, 14 x 1,5, TI-998R
| Inbouwdiameter [mm] | 16 |
| Totale hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 42 |
| Totale lengte [mm] | 94 |
| Inbouwplaats | Links |
| Binnendraad [mm] | 14 x 1,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14 x 1,5 |
| Artikelnummer paar | TI-998R |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, 14 x 1,5, TI-998L
| Inbouwdiameter [mm] | 16,2 |
| Totale hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 41 |
| Totale lengte [mm] | 93 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Binnendraad [mm] | 14 x 1,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14 x 1,5 |
| Artikelnummer paar | TI-998L |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 406 |
| Aantal leidingen | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, 40 71 0016
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Artikelnummer paar | 40 71 0016 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, Met afdichtring
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
059 109 467 E, rechts, Links, Nokkenas
| Voor OE nummer | 059 109 467 E |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas, Balansas, Hogedrukpomp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 106, 58, 72, 104 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Aluminium, Automatisch
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 25,5 |
| Werkwijze | Automatisch |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G68HR, G68HP, G68HPF, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | G68HR, G68HP, G68HPF |
| Aantal schakels | 64, 58, 116 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aramide, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), voor startergenerator
| Trekkoordmateriaal | Aramide |
| Lengte [mm] | 1190 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Dynamo-uitvoering | Voor startergenerator |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Materiaal | Kunststof |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 72 |
| Zuigerdiameter [mm] | 31 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 560 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5mm, FM14x1.5mm, STE-3502
| Lengte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1.5mm |
| Schroefdraadmaat 2 | FM14x1.5mm |
| Artikelnummer paar | STE-3502 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5mm, FM14x1.5mm, STE-3501
| Lengte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1.5mm |
| Schroefdraadmaat 2 | FM14x1.5mm |
| Artikelnummer paar | STE-3501 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, Recht, Met rechtse schroefdraad, M14X1.5
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Lengte 1 [mm] | 74 |
| Bundeltype | Box |
| Vorm | Recht |
| Diameter 1 [mm] | 17,9 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14X1.5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M14x1.5, Met rechtse schroefdraad, TA1501
| Breedte [mm] | 42 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 16,1 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | TA1501 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M14x1.5, Met rechtse schroefdraad
| Breedte [mm] | 41 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 100 |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 16,1 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Primair filter
| Filter type | Primair filter |
| Binnendiameter [mm] | 67 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Primair filter
| Filter type | Primair filter |
| Binnendiameter [mm] | 67 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 9,10 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 9,10 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
