Zoekresultaten "8 052"
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Electrisch, zwart, Met afdichtring
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1.5
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 800 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 700 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 490 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 330 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Achter, rechts boven
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter, rechts boven |
| Voor OE nummer | 846034 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 x 1.5
| Lengte [mm] | 100 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Binnendiameter1 [mm] | 46 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Ovaal, PAG 46
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 165 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 17 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SB16C |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met magneetkoppeling, zonder PAG compressorolie, Male, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 188 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, zonder PAG compressorolie |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met PAG compressorolie, Ovaal, PAG 46, 10PA17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 178 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Rond
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Rond, PAG 46
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 160 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 20 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 17 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SBU16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Rond
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 123 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 10PA15C |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Aluminium, met stikstofvulling, Met droger, R 1234yf
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,6 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 605 |
| Netbreedte [mm] | 359 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 88 |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
Pijpfilter, M16x1,5
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,30 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 54,7 |
| Hoogte [mm] | 108,0 |
| Schroefdraad ingang | M16x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-1B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,20 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Nettogewicht [g] | 338 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
| Diameter 2 [mm] | 71,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76,0 |
| Hoogte [mm] | 79,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-1B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
