Zoekresultaten "8 026"
Filter insert
| Lengte [mm] | 268 |
| Breedte [mm] | 185 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met voorfilter
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 212 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorfilter |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Met pakking
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 252 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, Electrisch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorfilter, Filter insert
| Lengte [mm] | 212 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Filter type | Voorfilter, Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
M14 x 1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 0,5 |
| Bevestigingshoek [graden] | +40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 15 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69,8 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -50 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 235 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 77 |
| Buitendiameter [mm] | 122 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 197 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 155 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, CF 924, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 316 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 155 |
| Buitendraad 2 [mm] | 200 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | CF 924 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 234 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 239 |
| Breedte [mm] | 171 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 260 |
| Breedte [mm] | 240 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 268 |
| Breedte [mm] | 219 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 268 |
| Breedte [mm] | 185 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte 1 [mm] | 224 |
| Breedte 1 [mm] | 82 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 268 |
| Breedte [mm] | 219 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 274 |
| Breedte [mm] | 241 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
