Zoekresultaten "8 019"
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 20,4 |
| Dikte [mm] | 46 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 294 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Sumitomo
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 110 |
| Dikte [mm] | 15,8 |
| Hoogte [mm] | 42,5 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Sumitomo |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Vooras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 920 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 296 |
| Breedte [mm] | 282 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 296 |
| Breedte [mm] | 280 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt, Dieselvoorwerwarmer, Beveiliging X-contact
| Relaisfunctie | Werkkontakt, Dieselvoorwerwarmer, Beveiliging X-contact |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-02A0116/2459
| Breedte [mm] | 46 |
| Controleteken | E9 90R-02A0116/2459 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 300 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Droog filter, M20 P1,5, BSG 40-140-006
| Filter type | Droog filter |
| Diameter [mm] | 83 |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1,5 |
| Componentennummer | BSG 40-140-006 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1,5, Droog filter, BSG 70-140-003
| Aansluitdraad | M20x1,5 |
| Filter type | Droog filter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Componentennummer | BSG 70-140-003 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenluchtfilter, BSG 75-135-020
| Lengte [mm] | 305 |
| Breedte [mm] | 280 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Filter type | Buitenluchtfilter |
| Componentennummer | BSG 75-135-020 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter, BSG 75-140-004, OCS 1
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2 |
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Aansluitdraad | M20x1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Behuizing diameter [mm] | 76 |
| Componentennummer | BSG 75-140-004 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3,15, M20x1,5, Opschroeffilter, BSG 75-140-005
| Lengte (inch) | 3 |
| Breedte (inch) | 3,15 |
| Gewicht [g] | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2 |
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Aansluitdraad | M20x1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Behuizing diameter [mm] | 76 |
| Componentennummer | BSG 75-140-005 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 7 |
| Hoogte (inch) | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 13 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 78 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 5,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 42 |
| Lengte [mm] | 134 |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aantal [l/h] | 90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 7,2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal [l/h] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 16 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 243 |
| Koudstartstroom EN (A) | 550 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 112 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, CAV
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor fabrikant | CAV |
| Hoogte [mm] | 72,5 |
| Buitendiameter [mm] | 83,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Diameter [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 63,8 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 63,8 |
| Lengte 2 [mm] | 26 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, Halogeen
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, Halogeen, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 860 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 850 |
| Breedte [mm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32,0 |
| Totale lengte [mm] | 96,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 72,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 19,5 |
| Bevestigingshoek [graden] | +120 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 77,8 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-01231/1491, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Akebono, 13.0460-0447.2
| Breedte [mm] | 109,6 |
| Dikte [mm] | 16,0 |
| Hoogte [mm] | 42,8 |
| Controleteken | E9 90R-01231/1491 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Akebono |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0447.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking
| Inbouwtijd [min] | 15 |
| Filter type | Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol |
| Lengte [mm] | 314 |
| Breedte [mm] | 163 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Hoeveelheid | Set |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | CUK 3124-2 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 3124-2 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking, Kunststof
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
