Zoekresultaten "8 005"
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Aantal leidingen | 1 |
| Totale lengte [mm] | 422 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986501 |
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 78,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 355 |
| Breedte [mm] | 131 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1065 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1050 |
| Breedte [mm] | 13 |
Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang, met rubberladers
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tussenringen, Met moer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1035 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1025 |
| Breedte [mm] | 10 |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1015 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Breedte [mm] | 13 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 67,4 |
| Gewicht [kg] | 3,500 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 32 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Artikelnummer paar | G8293 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK479, MK136 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
M5, voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering M5, Aansluituitvoering conform DIN
| Aansluitdraad | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Optioneel | |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M5, Aansluituitvoering conform DIN |
| Aantal aansluitingen | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Incl. bobineleiding, Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Bougiekabel | Incl. bobineleiding |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Nettogewicht [kg] | 0,31 |
| Binnendiameter [mm] | 17,46 |
| Buitendiameter [mm] | 39,88 |
| Breedte [mm] | 14,6 |
| Breedte 2 [mm] | 14,7 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5802.CG
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Voor OE nummer | 5802.CG |
| Aantal tanden | 9 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
02A 911 023 LX
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Voor OE nummer | 02A 911 023 LX |
| Aantal tanden | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Met afdichtring, Kegellager
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Breedte 1 [mm] | 14 |
| Breedte 2 [mm] | 14 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 40 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 06A 906 265 F
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 06A 906 265 F |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 820 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Breedte [mm] | 142 |
| Lengte [mm] | 146 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, met borgmoer, M14 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuwe uitvoering | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 15400PH1F04
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 62,7 |
| Lengte [mm] | 86,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15400PH1F04 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DM21208B, blauw
| Voor OE nummer | DM21208B |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 30,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 97,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5-6H, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
