Zoekresultaten "8 709"
Stekkeraansluiting, M10 x 1,5, wit
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,5 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Stekkeraansluiting, 2 x 2,8 mm, M12 x 1,5, blauw
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 2 x 2,8 mm |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Druk tot [kPA] | 140 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Gewicht [g] | 150 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Druk (Pa) van | 20000 |
| Druk (Pa) tot | 256000 |
NTC
| Weerstand [Ohm] | 2080 |
| Spanning tot [V] | 4,750 |
| Spanning van [V] | 0,250 |
| Nominale stroom [V] | 5 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Druk (Pa) van | 11000 |
| Druk (Pa) tot | 307000 |
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Diameter [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 37,5 |
Zonder handremhefboom
| Gewicht [kg] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,3 |
| Breedte [mm] | 52 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
Zonder handremhefboom
| Gewicht [kg] | 2,01 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,3 |
| Breedte [mm] | 52 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
Electrisch, Diesel
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Diesel |
| Druk (bar) tot | 5 |
Electrisch, Diesel
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Diesel |
| Druk (bar) tot | 5 |
Flensbevestiging, Met vrijlooppully
| Bevestigingswijze | Flensbevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
Vooras rechts, Vooras links, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Lengte [mm] | 123 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Achter, Vooras onderaan, Rubbermetaallager, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Achter, Vooras onderaan |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
Met pakking, groen
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
M12x1,5, geel, groen, zwart
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Geel |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen |
| Behuizingskleur | Zwart |
Blauw, Met pakking, für BOSCH
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Temperatuurbereik [°C] | 80, 25 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor fabrikant | Für BOSCH |
Lichtblauw, Met pakking, Hoekig
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Kleur | Lichtblauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
Zwart, Met pakking
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
M12x1,5, groen
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
M12x1,5, Met pakking, wit, groen
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Wit |
| Behuizingskleur | Groen, wit |
Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter, IAM
| Uitlaatsysteem | Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter |
| Versie | IAM |
Electrisch, Voor, voor voertuigen met achterruitwisser, Duelpomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterruitwisser |
| Pomp soort | Duelpomp |
Electrisch, Brandstofleiding, IAM
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Druk (bar) | 5 |
| Versie | IAM |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 130 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Vooras, Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Aanvullende informatie | Premium |
Akebono
| Breedte [mm] | 52 |
| Remsysteem | Akebono |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
Draairichting met de klok mee
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
