Zoekresultaten "9 605"
K20TT, 4652-1529, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 4652-1529 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WF20TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | WF20TT |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 9807656724 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W22TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W22TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 5099949 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Hoek [°] | 37 |
| Buiten lengte [mm] | 798 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 788 |
| Breedte [mm] | 10 |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 965 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 950 |
| Breedte [mm] | 13 |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 990 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 975 |
| Breedte [mm] | 13 |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1190 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1175 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 116 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 114 |
| Breedte [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 116 |
| Lengte [mm] | 1105 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
CITROEN, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 89,5 |
| Dikte [mm] | 12 |
| Hoogte [mm] | 38,1 |
| Voor fabrikant | CITROEN |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 48,5 |
| Diameter [mm] | 14,2 |
| Hoogte [mm] | 45,6 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, Hoofdstroomfiltrering, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Diameter 1 [mm] | 80 |
| Filter type | Opschroeffilter, Hoofdstroomfiltrering |
| Hoogte [mm] | 76,1 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Hoogte 1 [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring, M12x1.5
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 285 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 160 |
| Buitendraad 2 [mm] | 130 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met houder
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisnummer | 645, 644, 643, 373, 370, 214, 208, 204, 77, 53, 24, 17, 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5-6H
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 147 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Binnenvierkant, Met afdichtring
| Lengte [mm] | 47 |
| Materiaal | Kunststof |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 21 |
| Oppervlakte | Blank |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Vooras rechts, met borgmoer, M12 x 1,25
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 12475 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13445 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,72 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13451 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13463 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13507 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Met schroeven
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 43 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Dikte 1 [mm] | 14 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, 6U0 906 265 B
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 6U0 906 265 B |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
