Zoekresultaten "9 601"
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, Met kettingspanner, Met draagrails
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, Met nokkenastandwiel, Met kettingspanner
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, Met nokkenastandwiel, Met kettingspanner, Met geleiderail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Simplex, Gesloten ketting |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zilver, M12 x 1,25, Staal
| Kleur | Zilver |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 1628NY
| Brutogewicht [g] | 130 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628NY |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 535 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Lengte [mm] | 18 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 15 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 410 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
Capaciteitssensor
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 320 |
| Sensortype | Capaciteitssensor |
Aan beide zijden, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 572 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, 16 mm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode
| Schroefdraadlengte 2 [mm] | 6,3 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 12,7 |
| Vonklengte [mm] | 1,65 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4, Met flenszitting, Geen ontstoring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M10 x 1,0, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 1,65 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 13,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,3 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 67,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -50 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -40 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Pro, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -40 |
| Kwaliteit | +Line Pro |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Regelsonde, voor katalysator
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 350 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Diagnosesonde
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Diagnosesonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisselaar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Aantal contacten | 5 |
| Ohmse weertand [A] | 40 |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Capacitieve belasting [A] | 5 |
| Inductieve spanning [A] | 15 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +125 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Regelsonde, voor katalysator
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Aantal contacten | 6 |
| Uitlaatsysteem | Voor katalysator |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 915 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 175 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, Met PAG compressorolie, PAG 46, 6SEU16
| Gewicht [kg] | 6,72 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 160 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SEU16 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
