Zoekresultaten "9 600"
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Plaatstaal
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, G 1/8", zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Materiaal | Staal |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | G 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Kleurmarkering | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koper
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 18 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aandrijfas, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Aandrijfas |
| Binnendiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), 036109675A
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 036109675A |
| Aantal kleppen | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 7 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 289120381 |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 9,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 13,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 195100157000 |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 10,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 14,2 |
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 036109675 |
| Hoogte 1 [mm] | 9,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 12,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8,8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 8,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 12,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 46556651 |
| Hoogte 1 [mm] | 9,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 8,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 11,7 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1150 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 116 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 84 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Balansas, Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 99 |
| Breedte [mm] | 18,5 |
| Aangedreven aggregaten | Balansas |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 15400PH1F03
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15400PH1F03 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Enkelvoudige zwaaiarm, Met riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 77 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 78 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Klem | B+(M8),D+(M5) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 163 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Enkelvoudige zwaaiarm, Met riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 110 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Klem | B+(M8),D+(M5),W |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Incl. slijtage waarschuwingscontact, ATE
| Breedte [mm] | 156,4 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 52,5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21927 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474282, 1987474354, 1987474713, 1987474241, 1987474113 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor, ATE
| Breedte [mm] | 156,6 |
| Dikte [mm] | 17,7 |
| Hoogte [mm] | 52,6 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 21927 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474241 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor, ATE
| Dikte [mm] | 19,1 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 58,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 61,7 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 155,3 |
| Breedte 2 [mm] | 156,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 21636 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474241, 1987474354, 1987474713, 1987474113 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk terugloopbeveiliging [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 66 |
ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor, Met anti-kreukplaat
| Dikte [mm] | 19,1 |
| Hoogte [mm] | 58,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 2 [mm] | 61,6 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Breedte 1 [mm] | 155,3 |
| Breedte 2 [mm] | 156,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 21636 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474241, 1987474354, 1987474113 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Met houder, zwart, Kunststofbehuizing, Werkkontakt
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 16 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,2 |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 x 1,5 |
ZEXEL-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met afdichtring
| Voor fabrikant | ZEXEL-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 20,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 18 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | DCS17EC |
| Aantal groeven | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZEXEL-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met afdichtring
| Voor fabrikant | ZEXEL-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 20,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 18 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | DCS17EC |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met afdichtring, Met droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
| Netlengte [mm] | 615 |
| Netbreedte [mm] | 465 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
