Zoekresultaten "9 589"
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
CNG/LPG, M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd, Regelsonde, voor katalysator
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 350 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Diagnosesonde
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Diagnosesonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, met waterafscheider, M16 X 1.5-6H INT
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Fijnfilter, met waterafscheider |
| Lengte [mm] | 125 |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Schroefdraadmaat | M16 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met waterafscheider, M16 X 1.5-6H INT
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,5 |
| Filter type | Met waterafscheider |
| Lengte [mm] | 117 |
| Diameter [mm] | 77 |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Schroefdraadmaat | M16 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider, M16 X 1.5-6H INT
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider |
| Diameter [mm] | 78 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Schroefdraadmaat | M16 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, voor katalysator
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Aantal contacten | 6 |
| Uitlaatsysteem | Voor katalysator |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Na katalysator
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 915 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 175 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,2 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Nieuw onderdeel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VOLVO ATF AW-1, TOYOTA JWS 3324, TOYOTA Gen. ATF WS, TOYOTA ATF WS
| Bruto gewicht [kg] | 0,964 |
| Fabrieksadvies voor olie | VOLVO ATF AW-1, TOYOTA JWS 3324, TOYOTA Gen. ATF WS, TOYOTA ATF WS, PORSCHE ATF AW-1, NISSAN MATIC S, LEXUS JWS 3324, LEXUS ATF WS, KIA SP-IV, JALOS JASO M315, JALOS JASO 1A - LV, JALOS Class 1A-LV, INFINITI MATIC S, HYUNDAI SP-IV, BMW 83 22 2 355 599, AISIN AW-1, AISIN ATF AW-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TOYOTA 00289-ATFWS |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,187 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 101 |
| Breedte [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 101 |
| Lengte [mm] | 962 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
