Zoekresultaten "9 570"
Met zuiger
| Aantal per as | 2 |
| Diameter [mm] | 38 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras links, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer, ATE
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 38 |
| Remschijfdikte [mm] | 9,6 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 223 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Aantal rollen | 4 |
| Aantal in/uitgangen | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE, LR1100502, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Voor OE nummer | LR1100502 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, R 60, Enkelvoudige zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,37 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D+(M5) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 865 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 127 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 04E906262 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Aan beide zijden, Vooras bovenaan, Hydrolager, Aluminium
| Lengte [mm] | 76, 63 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras bovenaan |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Materiaal | Aluminium, Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -18 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 20,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +85 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 21,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | 180 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 25,5 |
| Bevestigingshoek [graden] | +55 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 73,8 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-011043/186, Bendix, 03.0137-9125.2
| Breedte [mm] | 39 |
| Controleteken | E1 90R-011043/186 |
| Remsysteem | Bendix |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 03.0137-9125.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vast remzadel (2 zuigers), Zonder houder, Lucas / TRW, 24.3451-1713.5
| Remzadel uitvoering | Vast remzadel (2 zuigers) |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| MAPP code beschikbaar | |
| Artikelnummer paar | 24.3451-1713.5 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 40 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 45 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Regelsonde, voor katalysator
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 350 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Diagnosesonde
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Diagnosesonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 730mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 316mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 140N |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TPE (thermoplastische elastomeer), met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber/Metaal, Askoppelingsschijf, met vet, Met kap
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | Rubber/Metaal |
| Steek wielbouten (mm) | 94 |
| Aantal boringen | 6 |
| Gatdiameter [mm] | 10,30 |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 108 |
| Type askoppeling | Askoppelingsschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber/Metaal, Askoppelingsschijf, met vet, Met kap
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | Rubber/Metaal |
| Steek wielbouten (mm) | 94 |
| Aantal boringen | 6 |
| Gatdiameter [mm] | 10,60 |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 108 |
| Type askoppeling | Askoppelingsschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, voor katalysator
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Aantal contacten | 6 |
| Uitlaatsysteem | Voor katalysator |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
