Zoekresultaten "9 558"
AVX10X700, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 52 |
| Lengte [mm] | 700 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Type | AVX10X700 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 2,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering SAE |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 2,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, U
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, T2 + F3 + R
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Bijgevoegde adapter | T2 + F3 + R |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
Fijnfilter, Filter insert
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 33 |
Geschroefd, M12x1,5, rood, NTC
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Weerstand [Ohm] | 280, 2080 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Rood |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Rood, grijs, blauw, zwart |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
M14 x 1.25, 20,8, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Pro |
Achteras, Zonder wielremcilinder, BOSCH
| Gewicht [kg] | 1,08 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder wielremcilinder |
| Remsysteem | BOSCH |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
Achteras, Zonder wielremcilinder, LUCAS
| Gewicht [kg] | 1,32 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder wielremcilinder |
| Remsysteem | LUCAS |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56 |
Mechanisch, Achteras, ECE-R90, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Werkwijze | Mechanisch |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 89 |
| Dikte [mm] | 13 |
| Hoogte [mm] | 35,2 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21313, 21312 |
Mechanisch, Achteras, ECE-R90, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Werkwijze | Mechanisch |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 89 |
| Dikte [mm] | 13 |
| Hoogte [mm] | 36,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat, Met slotschroefset |
| WVA-nummer | 23343, 21738 |
Achteras, ECE-R90, AKEBONO, Zonder anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 89 |
| Dikte [mm] | 13 |
| Hoogte [mm] | 36,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21738 |
12x1.5, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | 12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
12x1.5, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | 12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
12x1.5, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | 12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 248 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Hoogte 1 [mm] | 31 |
| Hoogte 2 [mm] | 31 |
| Aantal | 2 |
| Lengte 1 [mm] | 248 |
| Lengte 2 [mm] | 248 |
| Breedte 1 [mm] | 206 |
| Breedte 2 [mm] | 206 |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 214 |
| Breedte [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 19 |
| Aantal | 4 |
