Zoekresultaten "9 534"
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 8200692869, 8200660035, 8200660029, 8200262462, 0124525141, 0124525136, 0124525135, 0124525084, 0124525049, Am KFZ ermitteln! |
Nicht Smart-Charge, NIPPON DENSO, Pinbelegung AS-RC-LI, Generatorregelaar negatief regelend
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Werkspanning (V) | 14,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | Nicht Smart-Charge, NIPPON DENSO |
| Stekkeruitvoering-ID | Pinbelegung AS-RC-LI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
FORD VISTEON, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,0 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | FORD VISTEON |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 63320200, Am KFZ ermitteln! |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, met rubberlager
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58024801 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
OE-KETTE/OE-CHAIN
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Kwaliteit | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Aantal onderdelen (-delig) | 9 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
OE-KETTE/OE-CHAIN
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Kwaliteit | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Aantal onderdelen (-delig) | 9 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
OE-KETTE/OE-CHAIN
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Kwaliteit | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Aantal onderdelen (-delig) | 9 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
OE-KETTE/OE-CHAIN
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Kwaliteit | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Aantal onderdelen (-delig) | 9 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
OE-KETTE/OE-CHAIN
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Kwaliteit | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Aantal onderdelen (-delig) | 9 |
OE-KETTE/OE-CHAIN
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Kwaliteit | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Aantal onderdelen (-delig) | 10 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Oliepomp, OE-KETTE/OE-CHAIN
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aangedreven aggregaten | Oliepomp |
| Kwaliteit | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Aantal onderdelen (-delig) | 6 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
PY21W
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
PY21W, geel
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Gloeilampkleur | Geel |
M12X1,25, M5, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 7 |
| Lengte 2 [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 32 |
| Inbouwhoek | 63 |
| Draaimoment [Nm] | 3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
Zonder riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 86 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 78 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
M12x1,5, NTC, blauw
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Gewicht [kg] | 0,960 |
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie |
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
IK16TT, 90919-01205, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01205 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
50 (M6), 30 (M8), li 45
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,95 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 50 (M6), 30 (M8) |
| Positie / graad | Li 45 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Li 45
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 10 |
| Positie / graad | Li 45 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC11PYPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | PLATINUM |
Driehoeksdraagarm, L27504
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 30 |
| Verpakkingslengte [cm] | 33 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | L27504 |
| Gewicht [kg] | 3,140 |
Driehoeksdraagarm, Staal, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 29 |
| Verpakkingslengte [cm] | 35 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | VV-WP-1526P |
| Bundeltype | Zak |
