Zoekresultaten "9 516"
Ultrasone sensor, zwart, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Stroomsterkte [A] | 150 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAZDA ATF A7, Ford WSS-M2C949-A, Ford MERCON ULV, DEXRON ULV
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MAZDA ATF A7, Ford WSS-M2C949-A, Ford MERCON ULV, DEXRON ULV, BMW ATF 7, AISIN WARNER AW-2 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI, Voith H55.6335.XX, MB 236.41 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3, Honda PSF-S, BMW ATF 4, ZF Lifeguard 5, BMW LA 2634, Toyota PSF EH, MB 236.11, VW LT 71141 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 21,9 |
| Dikte [mm] | 66 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 73 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | 0124325087 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Aantal draadeinden | 4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,8 |
| Aantal veren | 4 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,06 |
| Breedte [mm] | 104 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 20834, 20833 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
G53HR, 11 31 8 648 732 S2, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Voor OE nummer | 11 31 8 648 732 S2 |
| Aantal schakels | 148 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, LA 171, LAO 171
| Verpakkingshoogte [cm] | 46,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Nettogewicht [g] | 239 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,0 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 449,0 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 32,0 |
| Basisversie (art.nr.) | LA 171 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | LAO 171 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 3 [mm] | 18 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Droog filter, M20 P1,5, BSG 40-140-006
| Filter type | Droog filter |
| Diameter [mm] | 83 |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1,5 |
| Componentennummer | BSG 40-140-006 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Benzine, Electrisch, Met filter
| Lees de montagehandleiding | |
| Brandstoftype | Benzine |
| Druk (bar) | 3,8 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM/BSS-D
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0240 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM/BSS-D, M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, Zonder riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 0124325062 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 0124525045 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, M16x1,5
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter de as, Achteras links, Remzadel (2 zuigers), Vaste remzadel
| Nettogewicht [kg] | 2,76 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers), Vaste remzadel |
| Voor fabrikant | ATE |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 9,6 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 295 |
| Artikelnummer paar | 87-0497 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,32 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Ribbenaantal | 6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Riemschijfdiameter waterpomp [mm] | 98,6 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 60,5 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Ribbenaantal | 6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Riemschijfdiameter waterpomp [mm] | 98,2 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 60,5 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stabilisatorstang, MM10X1.5 RHT
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Diameter [mm] | 9 |
| Lengte [mm] | 155 |
| Schroefdraadmaat | MM10X1.5 RHT |
| Artikelnummer paar | 260805 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 10 X 1 (3), TRW
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 (3) |
| Remsysteem | TRW |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 23,81 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 19,05 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 10 X 1 (3), ATE
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 (3) |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 23,81 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 19,05 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1239A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 449 |
| Breedte [mm] | 118 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1239A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21, 5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
