Zoekresultaten "9 511"
M18 x 1,5, Vingersonde
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Sleutelwijdte | 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Voor
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Inbouwplaats | Voor |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-8 LDUOX4 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGH-7 DTURX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 GH-7 DTUR |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, L 40, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,82 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 40 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / L(M5) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,43 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 36x1,5, UNF 3/4"-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| Schroefdraad ingang | M 36x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | UNF 3/4"-16 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met waterafscheider, M32 X 1.5-6H INT
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 90,55 |
| Filter type | Met waterafscheider |
| Diameter [mm] | 108 |
| Hoogte [mm] | 264 |
| Schroefdraadmaat | M32 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3/4-16 UNF-2B, Fijnfilter
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 93,5 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 142,5 |
| Diameter [mm] | 93,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Regelsonde, voor katalysator
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Aantal contacten | 6 |
| Uitlaatsysteem | Voor katalysator |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Na katalysator
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 915 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 175 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, CF 924, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 316 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 155 |
| Buitendraad 2 [mm] | 200 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | CF 924 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Onder de middenconsole, Stoffilter, Set, CUK 23 005-2
| Inbouwtijd [min] | 15 |
| Inbouwplaats | Onder de middenconsole |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 232 |
| Breedte [mm] | 116 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Hoeveelheid | Set |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | CUK 23 005-2 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Stoffilter, Set, CUK 23 015-2, FP 23 015-2
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 233 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Hoeveelheid | Set |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | CUK 23 015-2 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 23 015-2 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Motorruimte midden, onder deksel waterreservoir, Stoffilter, CUK 5366, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Inbouwtijd [min] | 5 |
| Inbouwplaats | Motorruimte midden, onder deksel waterreservoir |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 530 |
| Breedte [mm] | 241 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | CUK 5366 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 35 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voorfilter, Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Voorfilter, Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 35 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
