Zoekresultaten "9 502"
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 330 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 113914010 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Binnen zeszijdig, Met afdichtring, Blank
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Oppervlakte | Blank |
| Inbouwplaats | Oliepan |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,0 |
| Nettogewicht [g] | 144 |
| Buiten breedte [mm] | 58 |
| Buiten lengte [mm] | 123 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,5 |
| Nettogewicht [g] | 109 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,50 |
| Hoogte 1 [mm] | 101 |
| Diameter o-ring [mm] | 18,0 |
| Diameter [mm] | 60,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Nettogewicht [g] | 267 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,0 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 80,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 171,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 216 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 56,8 |
| Diameter 2 [mm] | 62,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,0 |
| Hoogte [mm] | 85,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Kwaliteitsgraad | 6.8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 268 |
| Breedte [mm] | 252 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Met pakkingen, Met tandwielen, voor motoren met variabele klepsturing
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met tandwielen |
| Klepsturing | Voor motoren met variabele klepsturing |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | OCV002 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5-6H, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Droog filter, M20 P1,5, BSG 40-140-006
| Filter type | Droog filter |
| Diameter [mm] | 83 |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1,5 |
| Componentennummer | BSG 40-140-006 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, Koelribben mechanisch gelast, Kunststof, Aluminium
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 582 |
| Netbreedte [mm] | 439 |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, CA09-18-861
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | CA09-18-861 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Transistorontsteking
| Aantal contacten | 2 |
| Spoel-ontsteking | Transistorontsteking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 1109.AL, Plaatstaal
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1109.AL |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
53RING, G53HR, G53HP, 0816.H9 S2
| Distributiekettingdimensie | 53RING, G53HR, G53HP |
| Voor OE nummer | 0816.H9 S2 |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Standard Medium Kit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 62 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 61 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 148 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Standard Medium Kit |
