Zoekresultaten "8 096"
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 75 |
| Buitendraad 2 [mm] | 67 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 310 |
| Breedte [mm] | 102 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 49, 53 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 645 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde
| Weerstand [Ohm] | 4 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 210 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde
| Geïsoleerd | |
| Weerstand [Ohm] | 7 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Lengte [mm] | 210 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, Met kabel, gesloten sensorconstructie
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voorkant
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Hoogte [mm] | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 310 |
| Breedte [mm] | 102,5 |
| Hoogte [mm] | 42,3 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 290 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 290 |
| Breedte [mm] | 207 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Diameter 1 [mm] | 24,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 100,5 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 94,5 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1094 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Binnendiameter1 [mm] | 11 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, ACM (Polyacryl-Rubber), Rechtse draaibeweging
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
Versnellingsbak zijde, FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 12 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 214212E000 |
| Hoogte [mm] | 6 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte 1 [mm] | 6 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 52 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH, Blisterverpaking
| Enkel in combinatie met | BOSCH |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 290 |
| Breedte [mm] | 207 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 74 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25mm, M4
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 144 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met pakkingen, Ovaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met pakkingen, rechthoekig
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 55351260 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 326 |
| Materiaal | Aluminium |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Netlengte [mm] | 180 |
| Netbreedte [mm] | 247 |
| Materiaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 86 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
