Zoekresultaten "8 091"
Bovenaan, Met pakkingen, Met tandwielen, Boutenketting
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5-6H, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, AGM accu, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 23,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 317 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Batterij/accu | AGM accu, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Planarsonde
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20X1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 83,5 |
| Schroefdraadmaat | M 20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 88 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 740 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
Op voorraad
Vandaag voor 09:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kunststof, met twee sleutels, met slot, Afsluitbaar
| Materiaal | Kunststof |
| Vergrendelingsysteem | Met twee sleutels, met slot |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
G53HR, 11 31 8 618 318 S2, Met kettingspanner, Met draagrails
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Voor OE nummer | 11 31 8 618 318 S2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Vertikal, Electrisch, evt. stekkeraansluiting aanpassen, Indien nodig handgreep aanpassen
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Positie / graad | Vertikal |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Geluidssterkte [dB(A)] | 110 |
| Diameter [mm] | 96 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Indien nodig handgreep aanpassen |
| Stroomverbruik [W] | 50 |
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 61 |
| Diameter 3 [mm] | 54 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 7,2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal [l/h] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
Met automatische bijstelling, Met ontkoppelingsvork, Met druklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontkoppelingsvork, Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK SAC |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 65 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 181 |
| Buitendiameter [mm] | 233 |
| Binnendiameter1 [mm] | 181 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 293 |
| Breedte [mm] | 224 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Elektrisch, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Aansluituitvoering conform DIN, Transistorontsteking
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
| Spoel-ontsteking | Transistorontsteking |
Transistorontsteking
| Aantal contacten | 2 |
| Spoel-ontsteking | Transistorontsteking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Met sleutel, Met ontluchtingsklep
| Kleur | Zwart |
| Vergrendelingsysteem | Met sleutel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep |
Electrisch, Zonder pakking
| Te verplaatsen volume [l/min] | 2,25 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Druk (bar) | 4,1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, L/R, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,77 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / L |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 1,501 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 137 |
| Breedte [mm] | 25 |
26,6x29,3-22N
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 22 |
| Spiebaan | 26,6x29,3-22N |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | XTend |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
