Zoekresultaten "8 017"
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M 20x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 52,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 4 [mm] | 33 |
| Diameter 3 [mm] | 19 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Binnendiameter [mm] | 83 |
| Buitendiameter [mm] | 87,3 |
Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
CNG/LPG, M14 x 1,25, 20,8 mm, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF-1B, Met pakking, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-1B |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, Met pakking, M36x1.5, M20x1.5
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5 |
| Schroefdraad uitgang | M20x1.5 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Controleklep, Met afdichtring
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Controleklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Controleklep, Met afdichtring
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Controleklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Torx, M16, Draairichting met de klok mee
| Schroefkop-/moerprofiel | Torx |
| Gatdiameter [mm] | 17 |
| Diepte [mm] | 14,4 |
| Breedte [mm] | 38 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, Met PAG compressorolie, PAG 46, 7SBU16
| Gewicht [kg] | 7,5 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 171 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU16 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, Met PAG compressorolie, PAG 46, 10PA17
| Gewicht [kg] | 7,04 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 177 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 10PA17 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, 10S15C, DENSO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 10S15C |
| Fabrikant | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, 10S17C, DENSO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 15,5 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 18,4 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 10S17C |
| Fabrikant | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, 10S20C, DENSO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 140 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 10S20C |
| Fabrikant | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, LUCAS, Met remzadelschroef
| Lengte [mm] | 129 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 129 |
| Dikte [mm] | 18,4 |
| Hoogte [mm] | 64,5 |
| Hoogte 1 [mm] | 64,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 71,5 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | LUCAS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 22187 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, LR073669
| Inbouwdiamter1/Inbouwdiameter2 [mm] | 25 |
| Inbouwdiameter [mm] | 48,5 |
| Totale lengte [mm] | 105 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | LR073669 |
| Binnendiameter [mm] | 41 |
| Buitendiameter [mm] | 65,7 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal tanden 1 | 121 |
| Breedte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, Met afdichtring, Met PAG compressorolie
| Voor fabrikant | DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 250 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CALSONIC-EQUIVALENT, DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf
| Voor fabrikant | CALSONIC-EQUIVALENT, DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,2 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 129 |
| Dikte [mm] | 18,2 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 64 |
| Hoogte 2 [mm] | 70,6 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| WVA-nummer | 25207 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987473548, 1987473624, 1987474413, 1987473543 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Nettogewicht [g] | 520 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,40 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 141,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 910 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 900 |
| Breedte [mm] | 10 |
