Zoekresultaten "8 014"
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Aantal tanden | 138 |
| Lengte [mm] | 1104 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Aantal rollen | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Aantal tanden | 138 |
| Lengte [mm] | 1104 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Aantal looprollen | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Capaciteitssensor
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 320 |
| Sensortype | Capaciteitssensor |
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 865 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 2080 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,8 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,94 |
| Breedte [mm] | 124 |
| Dikte [mm] | 16,4 |
| Hoogte [mm] | 53,7 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23076, 23075 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 13 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1130 |
| Kabellengte [mm] | 1130 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 194 |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Breedte [mm] | 137 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Electrisch, zwart
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lengte [mm] | 51 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, zwart, rechthoekig
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte [mm] | 86 |
| Breedte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
G53HR, G53HP, Met kettingslot, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR, G53HP |
| Aantal schakels | 142 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Gecoat, G53HS-7, 11 31 8 570 649 S2, Bovenaan
| Oppervlakte | Gecoat |
| Distributiekettingdimensie | G53HS-7 |
| Voor OE nummer | 11 31 8 570 649 S2 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aantal schakels | 86 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Gecoat, G68HS-8, Onder, Gesloten ketting
| Oppervlakte | Gecoat |
| Distributiekettingdimensie | G68HS-8 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aantal schakels | 72 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
| Aantal tanden 1 | 138 |
| Breedte 1 [mm] | 23 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB660667, Metaal
| Voor OE nummer | MB660667 |
| Materiaal | Metaal |
| Openingsdruk [bar] | 0,9 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 26,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 110 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 393 |
| Koudstartstroom EN (A) | 950 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Onverwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 445 |
| Aantal leidingen | 1 |
A, ACM (Polyacryl-Rubber), Cilinderkop, Brandstofleiding
| Bouwwijze radiaalasdichting | A |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Inbouwplaats | Cilinderkop, Brandstofleiding |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Gekerft
| Binnendiameter [mm] | 59 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
| Dikte [mm] | 5,3 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vorm | Gekerft |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
M14 x 1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
E9 90R-01279/1033, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Akebono, 13.0460-0446.2
| Breedte [mm] | 137,7 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 58,6 |
| Controleteken | E9 90R-01279/1033 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Akebono |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0446.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| MAPP code beschikbaar | |
| Lengte [mm] | 204 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 266 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 104 |
| Buitendraad 2 [mm] | 131 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
