Zoekresultaten "A 988 S"
GF-6A, C6, SP/RC, C5
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM DexosD, Ford WSS-M2C947-B1, STJLR 03-5006-16, Ford WSS-M2C962-A1, Fiat 9.55535-GSX, BMW LL-17 FE+, Chrysler MS-12145, MB 229.71, MB 229.72, Volvo VCC RBS0-2AE |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
GF-6A, C6, SP/RC, C5
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM DexosD, Ford WSS-M2C947-B1, STJLR 03-5006-16, Ford WSS-M2C962-A1, Fiat 9.55535-GSX, BMW LL-17 FE+, Chrysler MS-12145, MB 229.71, MB 229.72, Volvo VCC RBS0-2AE |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
GF-6A, C6, SP/RC, C5
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM DexosD, Ford WSS-M2C947-B1, STJLR 03-5006-16, Ford WSS-M2C962-A1, Fiat 9.55535-GSX, BMW LL-17 FE+, Chrysler MS-12145, MB 229.71, MB 229.72, Volvo VCC RBS0-2AE |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Vat |
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
0W-20, MB 229.71, Ford WSS-M2C954-A1, STJLR.03.5006
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Specificatie | MB 229.71, Ford WSS-M2C954-A1, STJLR.03.5006, BMW LONGLIFE-17 FE+, Volvo VCC RBS0-2AE, Opel OV 040 1547, MB 229.72, STJLR.51.5122, Ford WSS-M2C962-A1, Ford WSS-M2C947-B1, Ford WSS-M2C947-A, Fiat 9.55535-GSX |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Bruin |
| ILSAC specificaties | GF-6A, GF-5 |
| API specificaties | SP/RC, SN Plus/RC |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.71, BMW Longlife-17 FE+ |
0W-20, MB 229.71, Ford WSS-M2C954-A1, STJLR.03.5006
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Specificatie | MB 229.71, Ford WSS-M2C954-A1, STJLR.03.5006, BMW LONGLIFE-17 FE+, Volvo VCC RBS0-2AE, Opel OV 040 1547, MB 229.72, STJLR.51.5122, Ford WSS-M2C962-A1, Ford WSS-M2C947-B1, Ford WSS-M2C947-A, Fiat 9.55535-GSX |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Bruin |
| ILSAC specificaties | GF-6A, GF-5 |
| API specificaties | SP/RC, SN Plus/RC |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.71, BMW Longlife-17 FE+ |
Filter insert, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 118 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1555 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1555 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
306098S, Lakken mogelijk
| Enkel in combinatie met | 306098S |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
M12 x 1,25, Staafgloeibougie
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
3 jaar garantie, 22,3x24,5-22N, 225CTB
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 225 |
| Aantal tanden | 22 |
| Spiebaan | 22,3x24,5-22N |
| Type | 225CTB |
5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 62 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Gewicht [kg] | 3,500 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 242 |
| Lengte 2 [mm] | 358 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Artikelnummer paar | G8213 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK012, MK136 |
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 24 |
| Gewicht [kg] | 0,122 |
| Hoogte [mm] | 2 |
| Lengte [mm] | 11,3 |
| Breedte [mm] | 10 |
5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 49,8 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Gewicht [kg] | 3,500 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 243 |
| Lengte 2 [mm] | 407 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Artikelnummer paar | 742041SP |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK012, MK136 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
Achteras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 96 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 44 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 14 |
| Let op de serviceinformatie |
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 95 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 21010 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Electrisch, 77 00 414 988, zwart/wit
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 77 00 414 988 |
| Behuizingskleur | Zwart/wit |
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 6,0 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 990 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 5,450 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 620 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
Fijnfilter, Filter insert
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 24 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 23,4 |
Achteras, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 96 |
| Dikte [mm] | 13,7 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | LUCAS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat, Met slotschroefset |
| WVA-nummer | 23601, 23661 |
Links achter, Rechts achter
| Buitendiameter [mm] | 9 |
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter |
| Lengte [mm] | 1641, 1132 |
