Zoekresultaten "A 430 S"
Opschroeffilter, 1 3/8-16 UN
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 250 |
| Schroefdraadmaat | 1 3/8-16 UN |
| Binnendiameter [mm] | 98 |
| Buitendiameter [mm] | 118 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 111 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met voorfilter
| Lengte [mm] | 360 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorfilter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 243 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met schroeven
| Lengte [mm] | 131 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 62 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 28 |
| Dikte [mm] | 128 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 205 |
| Aantal gaten | 6 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 304 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal
| Breedte [mm] | 37 |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 64, 56 |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal leidingen | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M26 x 1,5 RHT, Vooras, Met rechtse schroefdraad, met kroonmoer en splitpen
| Maat van inwendige schroefdraad | M26 x 1,5 RHT |
| Dikte [mm] | 127 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 75 |
| Conusafmeting [mm] | 32 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M27 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Dikte [mm] | 55 |
| Druk (bar) | 13 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Buitendiameter [mm] | 69, 40 |
| Dikte [mm] | 53 |
| Druk (bar) | 11 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1465 |
| Ribbenaantal | 10 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Afmetingen in acht nemen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Druk (bar) | 18,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
915 / 645, Met automatische bijstelling
| Lengte 1/2 [mm] | 915 / 645 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende informatie | Original |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 3,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal tanden | 11 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, voor de as, Remzadel (1 zuigers), GIRLING
| Diameter [mm] | 54 |
| Remschijfdikte [mm] | 12,9 |
| Inbouwplaats | Vooras links, voor de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | GIRLING |
| Artikelnummer paar | 341881 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,75 |
| Totale lengte [mm] | 250 |
| Aantal leidingen | 2 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1J0973722A, Met krimp-knijpverbinder, CuSn (koper-tin), Female
| Voor OE nummer | 1J0973722A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder |
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 2,5 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 2,5 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Aantal leidingen | 2 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1 3/8" - 16, Inducitestroomfiltrering, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 1 3/8" - 16 |
| Filter type | Inducitestroomfiltrering, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 264 |
| Binnendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs gietijzer, M10x1, BOSCH, Remvloeistof
| Gewicht [kg] | 1,38 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 9 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | BOSCH |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,8 |
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 60 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Totale lengte [mm] | 243 |
| Slag [mm] | 43 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aandrijfas, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Aandrijfas |
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 430 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
