Zoekresultaten "8 619"
Achteras rechts, Achteras links
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras onder, Achteras links, Voeringsstang
| Gatafstand [mm] | 223 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras onder, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links, Voeringsstang
| Inbouwplaats | Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras boven, Achteras rechts, Voeringsstang, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Achteras boven, Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met schroeven
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met schroeven
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Voeringsstang
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links, Voeringsstang
| Gatafstand [mm] | 196 |
| Inbouwplaats | Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras onder, Achteras links, Achteras rechts, Voeringsstang
| Gatafstand [mm] | 196 |
| Inbouwplaats | Achteras onder, Achteras links, Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras boven, Achteras rechts, Achteras links, Voeringsstang
| Gatafstand [mm] | 332,5 |
| Inbouwplaats | Achteras boven, Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Achteras boven, Voeringsstang
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links, Achteras boven |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M18x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof, Met afdichtring
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Oude uitvoering |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 645 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal tanden 1 | 131 |
| Breedte 1 [mm] | 25,4 |
| Let op de serviceinformatie |
Met pakkingen, Watergekoeld
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Netlengte [mm] | 114 |
| Netbreedte [mm] | 70 |
| Netdiepte [mm] | 24 |
| Ribbenaantal | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met pakkingen, Watergekoeld
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Netlengte [mm] | 65 |
| Netbreedte [mm] | 73 |
| Netdiepte [mm] | 116 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, 5/8"
| Diameter [mm] | 63 |
| Hoogte [mm] | 254 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefdraad ingang | 5/8" |
| Schroefdraad uitgang | 5/8" |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
BEHR, rechthoekig, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor fabrikant | BEHR |
| Diameter 1 [mm] | 129 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 325 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BEHR, Met geïntegreerde regelaar, rechthoekig, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor fabrikant | BEHR |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met bevestigingsmatriaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Voor OE nummer | 11517583160 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met kap, Met sensor
| Voor OE nummer | 17137619189 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap, Met sensor |
Enkele ventilator, Borstellose motor, Met ventilatorraamwerk
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 600 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Borstellose motor, Met ventilatorraamwerk |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Diameter 1 [mm] | 485 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Enkele ventilator, Borstellose motor
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 17417618786 |
| Nominaal vermogen [W] | 400 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Borstellose motor, Met ventilatorraamwerk |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal ventilatorbladen | 6 |
| Diameter 1 [mm] | 488 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, Met pakkingen, Ovaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
