Zoekresultaten "9 082"
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, Elektrisch
| Voor fabrikant | DENSO |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Lengte [mm] | 87 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VISTEON, Elektrisch, CMP-01, VS-16
| Voor fabrikant | VISTEON |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Lengte [mm] | 84,5 |
| Compressor ID | CMP-01, VS-16 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MINI, BMW, VISTEON, CMP01
| Diameter tot [mm] | 61 |
| Diameter van [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 29 |
| Voor fabrikant | MINI, BMW, VISTEON |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | CMP01 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TOYOTA, RENAULT, NISSAN, MERCEDES
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 12,5 |
| Hoogte [mm] | 24 |
| Voor fabrikant | TOYOTA, RENAULT, NISSAN, MERCEDES, JEEP, CHRYSLER, DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Compressor ID | 7SE, 7SA7SB, 6SB, 6SA |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
123/119, VOLVO, ZEXEL, MITSUBISHI
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 55, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 123/119 |
| Voor fabrikant | VOLVO, ZEXEL |
| Stekkeruitvoering-ID | MITSUBISHI |
| Type | V6 |
| Compressor ID | DCS-17, DKS-17, DKS-15 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid, 6.1 ATF, Fles
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid |
| Specificatie | 6.1 ATF |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 13,80 |
| Binnendiameter [mm] | 12,12 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14,11 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Lengte [mm] | 226 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Buitendiameter [mm] | 109 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16 x 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1.5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16 x 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1.5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Zonder afdichtring, bruin, Rond
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,55 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Behuizingskleur | Bruin |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Lengte [mm] | 50 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Let op de serviceinformatie |
Gegalvaniseerd, M14 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,55 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rond |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 61 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, rood, BMW LT 71141, ZF TE-ML 11B
| Bundeltype | Jerrycan |
| Kleur | Rood |
| Specificatie | BMW LT 71141, ZF TE-ML 11B, ALLISIONTES 389, FORD WSS-M2C924-A, FORD WSS-M2C202-B, FORD MERCON, AISIN-WARN JWS 3309, FORD WSS-M2C938-A, FORD WSS-M2C195-A, AISIN-WARN JWS 3314, BMW LA 2634, CHRYSL ATF+3 AND +4, ALLISON C4, FORD WSS-M2C922-A1, NISSAN MATIC-D, DEXRON III H, ALLISON TES 295, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 04D, BMW ETL 7045E, MAN 339 V2/Z3, MAN 339 V1/Z2, ZF TE-ML 02F, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14C, NISSAN MATIC-J, NISSAN MATIC-K, FORD MERCON V, ZF LIFEGUARDFLUID 5, VW G 055 025, VW G 052 990, VW G 052 162, MB 236.11, MB 236.10, MB 236.9, MB 236.6, MB 235.71 |
| Inhoud [liter] | 12 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Silicoon, CuSn (koper-tin), Female
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 0,5 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,5 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 3 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Type stekker | Female |
| Aantal leidingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Haaks, Over te lakken
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAZDA ATF A7, Ford WSS-M2C949-A, Ford MERCON ULV, DEXRON ULV
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MAZDA ATF A7, Ford WSS-M2C949-A, Ford MERCON ULV, DEXRON ULV, BMW ATF 7, AISIN WARNER AW-2 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, met nokkenasverstelling, Met kettingspanner
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, met nokkenasverstelling, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
| Lees de montagehandleiding |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Lucas, Met handremhefboom
| Gewicht [kg] | 2,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,3 |
| Breedte [mm] | 57 |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE ZEXEL
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | GENUINE ZEXEL |
| Riemschijf-Ø [mm] | 118 |
| Aantal groeven | 6 |
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, Met draagrails, Met kettingspanner
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M14 x 1,5, zwart
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 2 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,55 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Lengte [mm] | 51 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
