Zoekresultaten "8 572 503"
V-riem/Poly V-riem, Enkelvoudige zwaaiarm, Zonder riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee, Draairichting tegen de klok in |
| Lengte [mm] | 159 |
V-riem/Poly V-riem, Enkelvoudige zwaaiarm, Excl. vacuumpomp, Draairichting met de klok mee
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee, Draairichting tegen de klok in |
| Lengte [mm] | 169 |
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Incl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 84 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 231 |
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Incl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 82 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 231 |
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Incl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 84 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 231 |
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Met dubbelriemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 90 |
| Riemschijven | Met riemschijf, Met dubbelriemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 232,5 |
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Met dubbelriemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 94 |
| Riemschijven | Met riemschijf, Met dubbelriemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 232,5 |
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
Onder, Ketting met TRITAN®-coating, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting
| Inbouwplaats | Onder |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Ketting met TRITAN®-coating |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 72 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Distributiekettingdimensie | G67HS-8, G67HS-7 |
Gecoat, G67HS-7, Onder, Gesloten ketting
| Oppervlakte | Gecoat |
| Distributiekettingdimensie | G67HS-7 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aantal schakels | 72 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
Met deksel
| Ribbenaantal | 5 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
G53HS-8, G53HS-7, Bovenaan, Met draagrails, Met kettingspanner
| Distributiekettingdimensie | G53HS-8, G53HS-7 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 86 |
| Kleine eenheid | |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
Onder, Ketting met TRITAN®-coating, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting
| Inbouwplaats | Onder |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Ketting met TRITAN®-coating |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 72 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Distributiekettingdimensie | G67HS-8, G67HS-7 |
| Gewicht [kg] | 0,416 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,5 |
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Simplex
| Aantal schakels | 86 |
| Kettingtype | Simplex |
Simplex
| Aantal schakels | 70 |
| Kettingtype | Simplex |
Gesloten ketting, Simplex
| Aantal schakels | 70, 86 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Aantal onderdelen (-delig) | 10 |
Gesloten ketting, Simplex
| Aantal schakels | 86 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Aantal onderdelen (-delig) | 6 |
