Zoekresultaten "TF-K"
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, M12 x 1,25, M14 x 1,5, Pijpfilter
| Kleur | Zwart |
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,25, M14 x 1,5 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 117 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Breedte [mm] | 99 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1100 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 9628454680 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 2345012920 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Metaal
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, 23300-75140, Met houder
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 154 |
| Voor OE nummer | 23300-75140 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Met pakkingen
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Pijpfilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Pijpfilter, Met pakkingen
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 168 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 106 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 100 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 99 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, Met pakkingen, M 36 X 1.5, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 56 |
| Schroefdraad ingang | M 36 X 1.5 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4-16 UNF |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1.5
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, M14x1,5, M12x1,25
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 236 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,00 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55,5 |
| Hoogte [mm] | 123,0 |
| Schroefdraad ingang | M14x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M12x1,25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, M14x1,5, M12x1,25
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,30 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,3 |
| Nettogewicht [g] | 293 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,00 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55,5 |
| Hoogte [mm] | 123,0 |
| Schroefdraad ingang | M14x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M12x1,25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,6 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,10 |
| Nettogewicht [g] | 110 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 83,7 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 82,0 |
| Hoogte [mm] | 77,2 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 39 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 97 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 88 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 102 |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 82 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Diameter o-ring [mm] | 101 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, in de brandstoftank
| Filter type | Filter insert |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, in de brandstoftank
| Filter type | Filter insert |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 X 1,5, zwart
| Schroefdraadmaat | M12 X 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 248 |
| Breedte [mm] | 168 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Lengte 1 [mm] | 343 |
| Lengte 2 [mm] | 248 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, Met PAG compressorolie, PAG 46, SD6V12
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 121 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD6V12 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Demper met aanslagveer, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper met aanslagveer, Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 334826 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 88,2 |
| Hoogte [mm] | 119,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4" 16 UNF |
