Zoekresultaten "T-135"
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,1 |
| Gewicht [kg] | 0,700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
M8x1,25, M16x1,5, Filter insert
| Schroefdraadmaat 2 | M8x1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 70 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,5 |
| Nettogewicht [g] | 110 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,50 |
| Hoogte 1 [mm] | 101 |
| Diameter o-ring [mm] | 18,0 |
| Diameter [mm] | 60,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, M12x1,25, M14x1,5, 30692 01
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Binnendraad [mm] | M14x1,5 |
| Artikelnummer paar | 30692 01 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 580 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
H1, Halogeen, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/4, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, KB659.21, Incl schroefset, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | KB659.21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met kogellager |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, KB659.24, KB659.20, Incl schroefset
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | KB659.24, KB659.20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met kogellager |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras links, KB659.27, Incl schroefset, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | KB659.27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met kogellager |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, KB659.26, Incl schroefset, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | KB659.26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met kogellager |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, G-S-L-F Plug 27
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0027 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | G-S-L-F Plug 27, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, Universal 77015
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 920 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Universal 77015
| Lengte [mm] | 350 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde, Na katalysator, Universal 77015, zwart
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 470 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Universal 77015
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Universal 77005
| Lengte [mm] | 600 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77005 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
