Zoekresultaten "SET 82"
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 163 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 24191 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
14 mm, M12x1,75x132, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x132 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Mando, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 93 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Mando |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24322, 24321, 24320 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Akebono, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 74 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23382, 23381 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DCT GS7D36SG, Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen, OE EQUIVALENT, 57012AS
| Type versnellingsbak | DCT GS7D36SG |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 57012AS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 110,6 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 41,4 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Lengte [mm] | 164,6 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 81,4 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, ACM (Polyacryl-Rubber)
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Lengte [mm] | 131,7 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 67 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Dikte 1 [mm] | 17,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Lucas-Girling
| Breedte [mm] | 110,1 |
| Dikte [mm] | 16,2 |
| Hoogte [mm] | 67,5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | Lucas-Girling |
| WVA-nummer | 21217 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474354 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 123 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 56 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Akebono, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24301 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
4F0 820 521, 4F0 820 521 A, Met krimp-knijpverbinder
| Voor OE nummer | 4F0 820 521, 4F0 820 521 A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder |
| Voor artikelnummer | 0917021 |
| Aantal leidingen | 6 |
| Type stekker | Female |
| Stekkerkleur | Beige, zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 123 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 56 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ingebouwde slijtagesensor, LUCAS/TRW
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 61,5 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 130 |
| Breedte 1 [mm] | 99 |
| Dikte 1 [mm] | 16,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ingebouwde slijtagesensor, LUCAS/TRW
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 58,9 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 440 |
| Breedte 1 [mm] | 129,9 |
| Dikte 1 [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Female, Silicoon, CuSn (koper-tin)
| Type stekker | Female |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 170 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,75 |
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 0,75 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
CuSn (koper-tin), Krimpkous, Silicoon
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 0,5 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,5 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Krimpkous |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal leidingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 99 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 49,4 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 2 [mm] | 44,2 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TRW |
| Breedte 2 [mm] | 99 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 2 [mm] | 16,6 |
| WVA-nummer | 21421 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14 mm, M12x1,75x171, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x171 |
| Aantal schroeven | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
TX - T 55, M11x1,25x140, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,25x140 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
17 mm, M14x1,5x172, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x172 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
Met slijtage-waarschuwingscontact, Teves
| Gewicht [kg] | 2,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte 1 [mm] | 73,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 74,8 |
| Slijtageindicator | Met slijtage-waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155,1 |
| Breedte 2 [mm] | 156 |
| WVA-nummer | 23746 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82077000 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met slijtage-waarschuwingscontact, Teves
| Gewicht [kg] | 2,3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 156,5 |
| Hoogte 1 [mm] | 74,8 |
| Hoogte 2 [mm] | 73,4 |
| Slijtageindicator | Met slijtage-waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
| Dikte 1 [mm] | 18,8 |
| Dikte 2 [mm] | 19,8 |
| WVA-nummer | 23749 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82076900 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Advics
| Gewicht [kg] | 1,85 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 154,6 |
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte [mm] | 59,3 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Advics |
| WVA-nummer | 23983 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, Lucas, Met remzadelschroef
| Gewicht [kg] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Breedte [mm] | 162,9 |
| Dikte [mm] | 18,1 |
| Hoogte [mm] | 58,7 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 24191 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Tokico
| Gewicht [kg] | 0,86 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Breedte [mm] | 110,5 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Tokico |
| WVA-nummer | 24240 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82507700 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Mando
| Gewicht [kg] | 1,05 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 104,6 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 47,1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Mando |
| WVA-nummer | 24277 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Akebono
| Gewicht [kg] | 2,06 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 123,3 |
| Dikte [mm] | 16,4 |
| Hoogte [mm] | 55,4 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Akebono |
| WVA-nummer | 24301 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82052600 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
