Zoekresultaten "SET 28"
Met akoestische slijtagewaarschuwing, AKEBONO
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 53,8 |
| Hoogte 2 [mm] | 49,6 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Breedte 1 [mm] | 103,1 |
| Breedte 2 [mm] | 116,1 |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Dikte 2 [mm] | 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, ATE
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 52,5 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 151,3 |
| Dikte 1 [mm] | 17,8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, SUMITOMO
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 41 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | SUMITOMO |
| Breedte 1 [mm] | 98,8 |
| Dikte 1 [mm] | 13 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AKEBONO, E9 90R - 01109/2139, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 147,8 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 60,9 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Controleteken | E9 90R - 01109/2139 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Bosch, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 151 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 57 |
| Hoogte 2 [mm] | 60 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 24640, 24639, 24638 |
| Aanvullende informatie | XTRA LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-01452/616, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Lucas / TRW
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 94,7 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 50,9 |
| Controleteken | E1 90R-01452/616 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 190 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0225.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, FN4A-EL, 4F27E, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | FN4A-EL, 4F27E |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Voor fabrikant | FORD |
| Inhoud [liter] | 7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hoeveelheid olie voor uitgebreide olieverversing, Olie verversen door aftappen, Met toebehoren |
| Vervangen na [km] | 80000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, RE0F10A, JF011E, CTV-automaat (traploos)
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | RE0F10A, JF011E |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Voor fabrikant | JATCO |
| Inhoud [liter] | 7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Olie verversen door aftappen, Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hoeveelheid olie voor standaard olieverversing |
| Vervangen na [km] | 90000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, RE0F11A, JF015E, CTV-automaat (traploos)
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | RE0F11A, JF015E |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Voor fabrikant | JATCO |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Olie verversen door aftappen, Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hoeveelheid olie voor standaard olieverversing |
| Vervangen na [km] | 90000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, RE0F11A, JF015E, CTV-automaat (traploos)
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | RE0F11A, JF015E |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Voor fabrikant | JATCO |
| Inhoud [liter] | 7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hoeveelheid olie voor uitgebreide olieverversing, Olie verversen door aftappen, Met toebehoren |
| Vervangen na [km] | 90000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststofbehuizing, Rubber, 28310-04035
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Materiaal | Rubber |
| Aantal afdichtingen | 4 |
| Voor OE nummer | 28310-04035 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-01316/376, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas / TRW, Met remzadelschroef
| Aantal schroeven | 2 |
| Breedte [mm] | 130,0 |
| Dikte [mm] | 19,3 |
| Hoogte [mm] | 52,8 |
| Controleteken | E1 90R-01316/376 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 4 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 333, 293 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| MAPP code beschikbaar |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-01303/113, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas / TRW, Met remzadelschroef
| Aantal schroeven | 2 |
| Breedte [mm] | 87,0 |
| Dikte [mm] | 14,2 |
| Hoogte [mm] | 44,6 |
| Controleteken | E1 90R-01303/113 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| MAPP code beschikbaar |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-02A0325/0209, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Lucas / TRW
| Aantal schroeven | 2 |
| Breedte [mm] | 129,9 |
| Dikte [mm] | 14,6 |
| Hoogte [mm] | 72,7 |
| Controleteken | E1 90R-02A0325/0209 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| MAPP code beschikbaar |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-02A1184/1087, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Lucas / TRW, Met remzadelschroef
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 87,0 |
| Dikte [mm] | 15,2 |
| Hoogte [mm] | 47,0 |
| Controleteken | E9 90R-02A1184/1087 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| MAPP code beschikbaar |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-01237/845, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Akebono
| Breedte [mm] | 116,6 |
| Dikte [mm] | 17,0 |
| Hoogte [mm] | 59,4 |
| Controleteken | E9 90R-01237/845 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Akebono |
| MAPP code beschikbaar |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Akebono
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 116,6 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 59,3 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Akebono |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 230 |
| Aantal tanden | 143 |
| Lengte [mm] | 1362 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
| Aantal looprollen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 133 |
| Lengte [mm] | 1267 |
| Breedte [mm] | 26 |
| Aantal looprollen | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STT-1
| Let op technische data | |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | STT-1 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
ATE, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Dikte [mm] | 17,6 |
| Hoogte [mm] | 52,5 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 215 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Girling
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 132 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 49,2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Girling |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves, 27-1460
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte 1 [mm] | 58,1 |
| Hoogte 2 [mm] | 57,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 122 |
| Breedte 2 [mm] | 123 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-1460 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Akebono
| Breedte [mm] | 141 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 59,3 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Akebono |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 88 |
| Dikte [mm] | 15,5 |
| Hoogte [mm] | 58,2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, SUMITOMO
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 58,7 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | SUMITOMO |
| Breedte 1 [mm] | 154 |
| Dikte 1 [mm] | 17,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
