Zoekresultaten "9 096"
Met riemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Driehoeksdraagarm, SCA-11585
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SCA-11585 |
Met overdrukventiel, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met overdrukventiel, Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Voorkant, PTFE (Polytetrafluorethylen), Rechtse draaibeweging, Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Onder, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Onder |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Draairichting met de klok mee, met aansluiting voor toerentalmeter
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 189,00 |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
Links, Vooras onderaan, Achter
| Inbouwplaats | Links, Vooras onderaan, Achter |
| Vereist aantal stuks | 1 |
Rechts, Buitenste deel, rood, R10W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | R10W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2004 |
| Artikelnummer paar | 445-1915L-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,90 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,9 |
| Nettogewicht [g] | 272 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 86,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Met slijtage-waarschuwingscontact, Teves
| Gewicht [kg] | 1,4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Breedte [mm] | 151,5 |
| Dikte [mm] | 17,9 |
| Hoogte [mm] | 52,1 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met slijtage-waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 21930 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82030900 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
Driehoeksdraagarm, met synthetisch vet, Met draag/-stuur gewricht
| Draagarmvorm | Driehoeksdraagarm |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Lengte [mm] | 335 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | VKDS 326088 B |
| Lengte [mm] | 84,5 |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Binnendiameter [mm] | 20,5 |
Doos, R90 Homologated, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17,2 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,5 |
| Breedte [mm] | 151 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 21932, 21931, 21930 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
Met slijtage-waarschuwingscontact, Teves, MBA1159
| Gewicht [kg] | 1,52 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Breedte [mm] | 151,5 |
| Dikte [mm] | 17,9 |
| Hoogte [mm] | 52,1 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met slijtage-waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 21930 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | MBA1159 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
