Zoekresultaten "500 104 001"
Filter insert
| Hoogte [mm] | 101 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager, Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 12378 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Aluminium, Automatisch
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 26 |
| Werkwijze | Automatisch |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 75,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,0 |
| Totale lengte [mm] | 79,0 |
Fijnfilter
| Lange uitvoering | |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Filter type | Fijnfilter |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, Filter insert
| Hoogte [mm] | 116 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Grijs gietijzer, Met stel element, Met wielremcilinder, Ingebouwd
| Gewicht [kg] | 2,52 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,5 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 17 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stel element, Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Remsysteem | Lucas |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
| Aanvullende informatie | Shoe Kit Pro |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder toebehoren, Zonder automatische bijstelling, Lucas, Met handremhefboom
| Gewicht [kg] | 1,03 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,8 |
| Wrijvingsvlakbreedte (mm) | 30 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Dikte [mm] | 7,3 |
| Afstelling | Zonder automatische bijstelling |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Hoogte 1 [mm] | 25,5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 25,5 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E190R01440/071, TRW
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,4 |
| Gewicht [kg] | 1,071 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Controleteken | E190R01440/071 |
| Remsysteem | TRW |
| Dikte 1 [mm] | 6 |
| Dikte 2 [mm] | 3,3 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glad, Metaal
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 29 |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Aanvullende informatie | DriveAlign™ |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Glad, Metaal
| OE adviseert om de complete set te vervangen | |
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 25 |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Aanvullende informatie | DriveAlign™ |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,5 |
| Nettogewicht [g] | 110 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,50 |
| Hoogte 1 [mm] | 101 |
| Diameter o-ring [mm] | 18,0 |
| Diameter [mm] | 60,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts
| Hoogte [mm] | 165 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 37 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 44 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 32 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 31 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TRW
| Breedte [mm] | 30 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,5 |
| Nettogewicht [g] | 109 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,50 |
| Hoogte 1 [mm] | 101 |
| Diameter o-ring [mm] | 18,0 |
| Diameter [mm] | 60,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Dynamo
| Breedte [mm] | 25,5 |
| Voor OE nummer | 8200104754 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Vooras rechts, Onder, Achter
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Achter |
| Conusafmeting [mm] | 14,2 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Aluminium |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 21272 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder toebehoren, Zonder automatische bijstelling, Lucas, Met handremhefboom
| Gewicht [kg] | 1,03 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,8 |
| Wrijvingsvlakbreedte (mm) | 30 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Dikte [mm] | 7,3 |
| Afstelling | Zonder automatische bijstelling |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, met montage-/bevestigingsmateriaal, Met toebehoren, Met wielremcilinder
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal, Met toebehoren, Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Rubber
| Binnendiameter1 [mm] | 37 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 44 |
| Lengte [mm] | 165 |
| Materiaal | Rubber |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
