Zoekresultaten "4953"
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Aansluituitvoering SAE, zwart
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Box, Recht, M16X1.5, M14X1.5
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Lengte 1 [mm] | 90 |
| Bundeltype | Box |
| Vorm | Recht |
| Diameter 1 [mm] | 16,8 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14X1.5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Metaal, Papier, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gecoat, G68HS-8, Onder, Gesloten ketting
| Oppervlakte | Gecoat |
| Distributiekettingdimensie | G68HS-8 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aantal schakels | 72 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Aansluituitvoering SAE, zwart
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 22-151094 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X126A |
| Artikelnummer paar | 313 809 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5
| Steek wielbouten (mm) | 104 |
| Aantal boringen | 6 |
| Gatdiameter [mm] | 10,5 |
| Lengte [mm] | 614 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 38 |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 98 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 85 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Diameter o-ring [mm] | 59,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, ZF, met synthetisch vet, voor riemvork met nokken
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 431 |
| Aantal tanden | 10 |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor riemvork met nokken, Met druklager |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 54 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 580 |
| Lengte 2 [mm] | 397 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Aantal per as | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 26,5 |
| Dikte [mm] | 51 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,6 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Metaal, Papier, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Achteras rechts, Koppelstang, Staal
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 72 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 85 92 4954 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G68V, G68WN, Met kettingslot, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G68V, G68WN |
| Aantal schakels | 106 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, FM14X1,5R, MM14X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 173 |
| Schroefdraadmaat | FM14X1,5R |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
| Artikelnummer paar | 49537 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, FM14X1,5R, MM14X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 173 |
| Schroefdraadmaat | FM14X1,5R |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
| Artikelnummer paar | 49536 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras links, FM14x1,5R, MM14X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 175 |
| Schroefdraadmaat | FM14x1,5R |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
| Artikelnummer paar | 49539 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, FM14x1,5R, MM14X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 175 |
| Schroefdraadmaat | FM14x1,5R |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
| Artikelnummer paar | 49538 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Ketting met TRITAN®-coating, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Simplex
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Ketting met TRITAN®-coating |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 72 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Distributiekettingdimensie | G68HS-8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 151 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Achter, Vooras links, Onder
| Lengte [mm] | 67 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter, Vooras links, Onder |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 67 |
| Breedte [mm] | 70 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 3 |
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Thermisch, excl. Ventilator, voor voertuigen m. ventilator (vloeist. wrijvingskoppeling), M6
| Werkwijze | Thermisch |
| Verwarming / Koeling | Excl. Ventilator, voor voertuigen m. ventilator (vloeist. wrijvingskoppeling) |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Schroefdraadmaat | M6 |
| Buitendiameter [mm] | 159 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Steekmaat naaf [mm] | 147 |
| Flensdiameter [mm] | 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Thermisch, excl. Ventilator, voor voertuigen m. ventilator (vloeist. wrijvingskoppeling), M6
| Werkwijze | Thermisch |
| Verwarming / Koeling | Excl. Ventilator, voor voertuigen m. ventilator (vloeist. wrijvingskoppeling) |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M6 |
| Buitendiameter [mm] | 179 |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Steekmaat naaf [mm] | 168 |
Thermisch, excl. Ventilator, voor voertuigen m. ventilator (vloeist. wrijvingskoppeling), M6
| Werkwijze | Thermisch |
| Verwarming / Koeling | Excl. Ventilator, voor voertuigen m. ventilator (vloeist. wrijvingskoppeling) |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Schroefdraadmaat | M6 |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Steekmaat naaf [mm] | 168 |
| Flensdiameter [mm] | 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Thermisch, excl. Ventilator, voor voertuigen m. ventilator (vloeist. wrijvingskoppeling), M6
| Werkwijze | Thermisch |
| Verwarming / Koeling | Excl. Ventilator, voor voertuigen m. ventilator (vloeist. wrijvingskoppeling) |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Schroefdraadmaat | M6 |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Steekmaat naaf [mm] | 168 |
| Flensdiameter [mm] | 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Thermisch, excl. Ventilator, voor voertuigen m. ventilator (vloeist. wrijvingskoppeling), M6
| Werkwijze | Thermisch |
| Verwarming / Koeling | Excl. Ventilator, voor voertuigen m. ventilator (vloeist. wrijvingskoppeling) |
| Hoogte [mm] | 102 |
| Schroefdraadmaat | M6 |
| Buitendiameter [mm] | 161 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Steekmaat naaf [mm] | 147 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
