Zoekresultaten "4951"
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Z46-16, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | Z46-16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 150 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Handgeschakeld
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Lengte [mm] | 892 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 29 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Met lager, Met wielnaaf
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Lengte [mm] | 893 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager, Met wielnaaf |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Diameter 2 [mm] | 6 |
| Diameter 1 [mm] | 6 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, M4 / 0,8-1,5 Nm, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 96,5 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE, zwart
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE, zwart
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE, zwart
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE, zwart
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aansluituitvoering SAE, zwart
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Behuizingskleur | Zwart |
Aansluituitvoering SAE, zwart
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 22-151094 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TRW
| Breedte [mm] | 39 |
| Remsysteem | TRW |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, ME-WP-4950
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 49,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 64 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | ME-WP-4950 |
| Bundeltype | Box |
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Per twee vervangen | |
| Artikelnummer paar | 30-26 623 0028 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VOORSPATBORD LINKS
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Mechanisch bewerkt | Met gaten voor verbredingen, Met gat voor knipperlampen |
| Artikelnummer paar | 1884656 |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORSPATBORD RECHTS
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Mechanisch bewerkt | Met gaten voor verbredingen, Met gat voor knipperlampen |
| Artikelnummer paar | 1884655 |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DUBBELE KOPLAMP VOOR R. LED VALEO Met contourlicht (LED) Voor voertuigen zonder adaptive verlichting, voor
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met contourlicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptive verlichting, voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 4951963V |
| Fabrikant | Valeo |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X192A |
| Artikelnummer paar | 313 807 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 7 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 29 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Aluminium, Automatisch
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 32 |
| Werkwijze | Automatisch |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanbereik tot [mm] | 80 |
| Spanbereik van [mm] | 60 |
| Breedte [mm] | 15 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03L 131 512 DM S1
| Voor OE nummer | 03L 131 512 DM S1 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HS-7, Bovenaan, Met kettingslot, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HS-7 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aantal schakels | 86 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Ketting met TRITAN®-coating, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Simplex
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Ketting met TRITAN®-coating |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 68 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Distributiekettingdimensie | G68HS-9, G68HS-8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TRW, E9 90R-02A0116/5824
| Breedte [mm] | 38 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R-02A0116/5824 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 54 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 580 |
| Lengte 2 [mm] | 397 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Aantal per as | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
