Lemförder Veerpoot lager
37574 01, Vooras rechts, Vooras links, 5QD 412 331 C
| Alternatieve reparatieset | 37574 01 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 5QD 412 331 C, 5QD 412 331 A, 5Q0 412 331 E, 5Q0 412 331 D, 5Q0 412 331 C |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, DG9C-3K155-AXB, AG91-3K155-BAB
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | DG9C-3K155-AXB, AG91-3K155-BAB, AG91-3K155-BAA, 6G91-3K155-AAD, 6G91-3K155-AAC, 6G91-3K155-AAB, 6G91-3K155-AAA, 5183155, 31340606, 31340605, 31340242, 31340241, 31200897, 30736503, 1761001, 1734710, 1441597, 1406414, 1381836, 1377259 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 1K0 513 353 G, Er is geen kogellager nodig
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 1K0 513 353 G |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Vorm | Rond |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 6G91-18A116-AAA
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 6G91-18A116-AAA, 1437051 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 39892 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 39892 01 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 52027765, 51831016, 51813225, 51780079, 50521707, 50510134 |
| Aantal per as | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 31499 01, 77 01 208 823, 77 01 208 591
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 31499 01 |
| Voor OE nummer | 77 01 208 823, 77 01 208 591, 54325-ED02A, 54325-ED00A, 54325-AX000, 54320-BC40A, 54320-AX600 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 31498 01, 77 01 208 822, 77 01 208 582
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 31498 01 |
| Voor OE nummer | 77 01 208 822, 77 01 208 582, 54325-ED02A, 54325-ED00A, 54325-AX000, 54321-BC40A, 54321-AX600 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 6 775 097, 31 33 6 775 097
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 6 775 097, 31 33 6 775 097 |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 4G0 513 353 D, 4G0 513 353
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 4G0 513 353 D |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 5Q0 513 353 H, Er is geen kogellager nodig
| Diameter steun [mm] | 11,2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 5Q0 513 353 H |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Diameter behuizing drukaanslag [mm] | 56 |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 5QD 513 353 B, 5QD 513 353
| Diameter steun [mm] | 10,2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 5QD 513 353 B, 5Q0 513 353 J, 5Q0 513 353 G, 5Q0 513 353 E |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Diameter behuizing drukaanslag [mm] | 60,5 |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DG9C-3K099-BXA, 6G91-3K099-NBA, 6G91-3K099-NAB, 6G91-3K099-ACB
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5Q0 412 249 F, 5Q0 412 249 E, Vooras rechts
| Voor OE nummer | 5Q0 412 249 F, 5Q0 412 249 E |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 5031 F2
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 5031 F2 |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Er is geen kogellager nodig
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 2H0 412 331 B, 2H0 412 331
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 2H0 412 331 B |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 6 864 452, 6 862 725
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 6 864 452, 6 862 725, 33 50 6 864 452, 33 50 6 862 725 |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A 639 981 03 25, A 639 981 02 25, A 639 981 01 25, A 639 981 00 25
| Voor OE nummer | A 639 981 03 25, A 639 981 02 25, A 639 981 01 25, A 639 981 00 25 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BK21-3K099-AC, 6C11-3K099-AB
| Voor OE nummer | BK21-3K099-AC, 6C11-3K099-AB, 1815863, 1377929 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 30683637, 30647763 |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 82 00 222 463, zonder kogellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 82 00 222 463 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 54 30 246 44R, zonder kogellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 54 30 246 44R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 54 32 000 01N, zonder kogellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 54 32 000 01N |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 7E0 412 331 A, zonder kogellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 7E0 412 331 A |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 39907 01 |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 39907 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
| Per twee vervangen | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 39907 01 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 54 3A 023 10R
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 54 3A 023 10R |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 95521000, 95516718, 95514539, 95511353, 52109287, 52023354, 51963860, 51963859, 51916660, 51902406, 51855157, 3 45 173, 3 45 071, 3 44 897, 3 44 812 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 44364 01 |
| Artikelnummer paar | 38991 01 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 95521001, 95516717, 95514538, 95511352, 52109286, 52023353, 51963861, 51963858, 51916658, 51902407, 51855158, 3 45 174, 3 45 070, 3 44 896, 3 44 811 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 44364 01 |
| Artikelnummer paar | 38990 01 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
