Kroon Oil auto-onderdelen
SAE J1704, SAE J1703, FMVSS 116 DOT 4, Fles
| Specificatie | SAE J1704, SAE J1703, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451, MB 326.6, MB 326.5, MB 325.6, MB 325.5 |
| Specificatie | MAN 324 Si-OAT, Liebherr LH-01-COL3A, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14603, BMW 83 19 2 466 484, BMW 83 19 2 458 358 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 065 175, VW G 060 175, Volvo 32240904, Fles
| Specificatie | VW G 065 175, VW G 060 175, Volvo 32240904 |
| Inhoud [liter] | 0,85 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
10W-30, NMMA FC-W, Fles, Mineraal olie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
| Specificatie | NMMA FC-W |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Volvo 97330, Ford M2C9007-AA, Ford M2C33-G, Ford M2C33-F
| Specificatie | Volvo 97330, Ford M2C9007-AA, Ford M2C33-G, Ford M2C33-F, BorgWarner |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Blik |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
10W-30, ZF TE-ML 07B, ZF TE-ML 06B, NH 410B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 07B, ZF TE-ML 06B |
| Vrijgave van de fabrikant | NH 410B, MB 227.1, John Deere J27, John Deere J20C, CMS M1145, CMS M1144, CMS M1143, CMS M1139, CMS M1135 |
| Specificatie | MIL-L-2104D, Ford M2C159-C, Ford M2C134-D, Cat TO-2, API SF, API GL-4, API CG-4, Allison C4, ACEA E3 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC, Kan
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A, DIN 51524-3 HVLP
| Vrijgave van de fabrikant | ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A |
| Specificatie | DIN 51524-3 HVLP, Denison HF-2, Denison HF-1, Denison HF-0, Cincinnati P-68, ASTM D 6158 HV, AFNOR NF E 48-603 HV |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
FZG >12, DIN 51517-3 CLP, Kan, Volledig synthetisch
| Specificatie | FZG >12, DIN 51517-3 CLP |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Volledig synthetisch |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NLGI Grade 2, MAN 283 Li-P 2, DIN 51 502, KP 2K-30, Mineraal olie
| Specificatie | NLGI Grade 2, MAN 283 Li-P 2, DIN 51 502, KP 2K-30 |
| Inhoud [liter] | 0,4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Cartridge |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NLGI Grade 2, DIN 51 502 KPF 2 K30, Mineraal olie, Cartridge
| Specificatie | NLGI Grade 2, DIN 51 502 KPF 2 K30 |
| Inhoud [liter] | 0,4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Cartridge |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 3, Kan
| Specificatie | SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 3 |
| Bundeltype | Kan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
15W-40, Volvo VDS-2, MTU Type 2, MB 228.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-2, MTU Type 2, MB 228.1, MAN M 3275-1 |
| Specificatie | Deutz DQC III-10, Cummins CES 20077, Cummins CES 20076, Cat ECF-1-a, API SJ, API CH-4, ACEA E7 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15W-40, ZF 21K, ZF 07D, ZF 07C
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF 21K, ZF 07D, ZF 07C, ZF 04P, ZF 04C, MTU Type 2, MAN M 3275-1, Mack EO-M Plus, JASO DH-1, CAT TO-2, Allison C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-3, Global DHD-1, DetroitDiesel 93K215, Cummins CES 20078, Cummins CES 20077, Cat ECF-2, Cat ECF-1-a |
| Specificatie | Renault VI RLD-2, MB 228.3, Mack EO-N, DTFR 15B110, Deutz DQC III-18, API SL, API CI-4, ACEA E7 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.2, GM Type A Suffix A, GM Dexron B, Ford M2C41-B
| Specificatie | MB 236.2, GM Type A Suffix A, GM Dexron B, Ford M2C41-B, Ford M2C41-A, Allison C3 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A, DIN 51524-3 HVLP
| Vrijgave van de fabrikant | ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A |
| Specificatie | DIN 51524-3 HVLP, Denison HF-2, Denison HF-1, Denison HF-0, Cincinnati P-70, ASTM D 6158 HV, AFNOR NF E 48-603 HV |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, PSA B71 2296, Porsche A40, GM LL-B-025
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2296, Porsche A40, GM LL-B-025, Fiat 9.55535-M2, BMW Longlife-01 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 502.00, Renault RN0710, Renault RN0700, MB 229.5, MB 229.3, API SP/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, BMW Longlife-98, API SP/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 505.01, VW 505.00, Ford M2C917-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505.00, Ford M2C917-A |
| Specificatie | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04, API SN Plus, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NLGI Grade 3, NLGI Grade 2, KP 2-3 P-30, DIN 51 502
| Specificatie | NLGI Grade 3, NLGI Grade 2, KP 2-3 P-30, DIN 51 502 |
| Inhoud [liter] | 0,4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Cartridge |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L-46152B/C, GM 6085M, Ford M2C9011-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 30 |
| Specificatie | MIL-L-46152B/C, GM 6085M, Ford M2C9011-A, Ford M2C153-C, CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Saab/GM 6901 599, TL-774C (G11), Opel/GM QL 130100, MB 326.0
| Vrijgave van de fabrikant | Saab/GM 6901 599 |
| Specificatie | TL-774C (G11), Opel/GM QL 130100, MB 326.0, MAN 324-NF, BMW N 600 69.0 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW VWC 53036, Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53036 |
| Specificatie | Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-D, API SL/CF, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW VWC 53034, GM 6094M, GM 4718M
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53034, GM 6094M, GM 4718M, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A, Ford M2C961-A1, Ford M2C929-A, Fiat 9.55535-CR1 |
| Specificatie | Opel OV 040 1547 G30, ILSAC GF-6A, GM dexos 1 Gen 3, GM dexos 1 Gen 2, Chrysler MS 6395, API SP RC |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Porsche C30, Opel OV 040 1547 G30, Opel OV 040 1547 D30
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche C30, Opel OV 040 1547 G30, Opel OV 040 1547 D30, BMW Longlife-04 |
| Specificatie | VW 507.00, VW 504.00, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, API SP, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505.01, VW 505.00, MB 229.31
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505.00, MB 229.31, GM dexos 2, Fiat 9.55535-S1 |
| Specificatie | Opel OV 040 1547 G30, Opel OV 040 1547 D30, MB 229.52, MB 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C3, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NLGI Grade 2, DIN 51 502 KP 2 N-30, Mineraal olie, Cartridge
| Specificatie | NLGI Grade 2, DIN 51 502 KP 2 N-30 |
| Inhoud [liter] | 0,4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Cartridge |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Renault RN0720, MB 229.51, MB 226.51
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Renault RN0720, MB 229.51, MB 226.51, ACEA C4, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-20, Renault RN17 FE, ACEA C5, Jerrycan
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Specificatie | Renault RN17 FE, ACEA C5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, Porsche C30, VW 507.00, VW 504.00
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche C30 |
| Specificatie | VW 507.00, VW 504.00, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A, DTFR 15D100 |
| Specificatie | MB 229.61, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-12 FE, API SP RC, ACEA C2, ACEA B5, ACEA A5 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A, DTFR 15D100 |
| Specificatie | MB 229.61, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-12 FE, API SP RC, ACEA C2, ACEA B5, ACEA A5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
