Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.be levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 3652312 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 3652311 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Transparant
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 6420311 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 6809341 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Oranje
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7216311 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, donker
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Donker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 8809341 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Oranje
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9218341 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9229331 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R6, IP5KX, IPX9K, Platte stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voldoet aan ECE norm | R6 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5KX, IPX9K |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Diameter [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Aantal | 20 |
| Monteerwijze | Geschroefd, Inbouw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, Elektrisch, Gestekt, 2(4)x21W+0...5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2(4)x21W+0...5 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +70 |
ZIJLICHT IN SPATBORD RECHTS LED
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 0113915 |
| Fabrikant | Olsa |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., WIT
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD LINKS
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Donker |
| Artikelnummer paar | 0160916 |
| Fabrikant | Olsa |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS 10+
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Artikelnummer paar | 0307915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., Geel (Oranje)
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. 02+ Wit
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0654906 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R.,
| Inbouwplaats | Voor, inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., -6/99 GEROOKT
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. -01 ORANJE
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1601902 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. -01 ORANJE
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1601901 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. -01 WIT +LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1601906 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. 01+ WIT +LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1602905 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. OLSA Met lamphouder
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Donker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1619902 |
| Fabrikant | Olsa |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. OLSA Met lamphouder
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Donker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1619901 |
| Fabrikant | Olsa |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJPINKLICHT L/R
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Artikelnummer paar | 1809915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., 1/94+ OVAAL Wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Vorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., Oranje
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R.
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3010901 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
