Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.be levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9227321 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9229331 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9230334 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9244302 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9255302 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9255301 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Transparant
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9293301 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9294312 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Oranje
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9652301 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9675302 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Oranje
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Artikelnummer paar | 9675332 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R6, IPX9K, IP5KX, Platte stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R6 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K, IP5KX |
| Type stekker | Platte stekker |
| Diameter [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Aantal | 1 |
| Monteerwijze | Inbouw, Geschroefd |
Montage aan zijkant, rechts, Links, P21W
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, rechts, Links |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
Zonder gloeilampen, Transparent, Male
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 30 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Type stekker | Male |
| Voldoet aan ECE norm | R6 |
| Breedte [mm] | 78 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12, 24 |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant |
| Kleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, P21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts voor, Oranje, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Aan beide zijden, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, antraciet, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Antraciet |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, chroom, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
Links voor, Transparent, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, zwart, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, Titanium, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Titanium |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, Titanium, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Titanium |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, wit, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
