Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.be levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
VOORPINKLICHT L. WIT
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1615906 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R.,
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS Voor lamptype: WY5W/WY16W Geel (Oranje)
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | WY16W, Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Gloeilampkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 1651916 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. 8/00+
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1774907 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., ORANJE
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., WIT
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. -LAMHOUD.
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1825907 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. 86+ -LAMPHOUD
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1847903 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
O.E. (Original), Links voor, wit
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 710311330006 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
O.E. (Original), Links voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 714033150802 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
O.E. (Original), Aan beide zijden
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links voor, Transparent, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts voor, Transparent, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, inbouw aan zijkant, wit, Wy5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, inbouw aan zijkant |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, inbouw aan zijkant, Oranje, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, inbouw aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, P21W, voor voertuigen met stuur links, wit
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 1902277 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Transparent, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Wy5W, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Wy5W, Zonder gloeilamp, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, Wy5W, Zonder gloeilamp, 051-74-861
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 051-74-861 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Buitenspiegel, wit
| Inbouwplaats | Rechts, Buitenspiegel |
| Kleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Transparent, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Transparant, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Transparant |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts voor, Oranje, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 2105128 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Transparant
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links voor, wit, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 1807916 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
