Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.be levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
Rechts voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links voor, Transparent, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts voor, Transparent, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links voor, Transparent, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Buitenspiegel rechts, wit/geel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit/geel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, Wy5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, Wy5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Buitenspiegel links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
ZIJLICHT IN SPATBORD RECHTS
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 0166915 |
| Fabrikant | Olsa |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. ORANJE
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 0312906 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. ORANJE +LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0313901 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. WIT +LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0313906 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. -09/00 +LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0330906 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD RECHTS Wit
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met framewerk |
| Artikelnummer paar | 0506915 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD LINKS
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0627916 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. ORANJE +LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0635902 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. WIT
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1615906 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R.,
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS Voor lamptype: WY5W/WY16W Geel (Oranje)
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | WY16W, Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Gloeilampkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 1651916 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. 8/00+
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1774907 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., ORANJE
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., WIT
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. -LAMHOUD.
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1825907 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. 86+ -LAMPHOUD
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1847903 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., WIT (02+ )
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. -LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1896904 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. -LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1896903 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. 90+ WIT IN BUMPER
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 2524908 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
