Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.be levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
Rechts voor, Transparent, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, chroom, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Chroom |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6202734 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Oranje
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, donker
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Donker |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 1634331 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 1636322 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Transparant
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 1636343 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Transparant
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 1638348 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Transparant
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 1638347 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Transparant
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 3269302 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Transparant
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 6052302 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 6054332 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Transparant
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 6421312 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Transparant
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Transparant
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 7237342 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Transparant
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 7237341 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7297341 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 8809342 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Oranje
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9247302 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9651302 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, zwart
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 9675322 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, P21W, Gloeilamp technologie
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Diepte [mm] | 50 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Lengte [mm] | 135 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Monteerwijze | Opbouw |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
R6, IPX9K, IP5KX, Platte stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R6 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K, IP5KX |
| Type stekker | Platte stekker |
| Diameter [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | CCC-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Monteerwijze | Inbouw, Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Transparent, chroom, Links, LED
| Kleur | Transparent, chroom |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder parkeerassistent |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 2BM 010 387-061 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, wit, ECE-getest, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
