Kentekenverlichting kan tot 40% goedkoper
Elke auto heeft verplicht een kentekenplaat. Dit is kenmerkend voor elke auto. Deze kentekenplaat is kenmerkend door de combinatie van letters en cijfers. Hierdoor is de auto en de bestuurder traceerbaar. Elk land heeft een ander soort kentekenplaat. Deze verschilt in afmetingen, kleurstellingen en de locatie van de kentekenplaat. Dit kan ook per voertuig verschillen. In Europa wordt het kentekenplaat afgebeeld met een blauwe vierkant aan de linkerkant waarin de Europese vlag met de landcode in wordt verwerkt. Omdat het kentekenplaat erg belangrijk is, voor onder andere de politie, is het belangrijk dat deze duidelijk af te lezen is. Hiervoor bestaat speciale kenteken verlichting welke u bij carpartsdirect.be voordelig kunt kopen.
Voor voertuigen met stuur links, T. N, Certified Quality, rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoogte [cm] | 11,52 |
| Breedte [cm] | 18,18 |
| Lengte [cm] | 29,39 |
| Kwaliteit | T. N, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | R10W |
Voor voertuigen met stuur links, T. N, Certified Quality, rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoogte [cm] | 21,51 |
| Breedte [cm] | 23,63 |
| Lengte [cm] | 29,69 |
| Kwaliteit | T. N, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met LED |
| Lamptype | LED |
Voor voertuigen met stuur links, T. N, Certified Quality, rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoogte [cm] | 26,36 |
| Breedte [cm] | 20,00 |
| Lengte [cm] | 21,82 |
| Kwaliteit | T. N, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
Voor voertuigen met stuur links, T. OL, Certified Quality, rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoogte [cm] | 4,24 |
| Breedte [cm] | 21,21 |
| Lengte [cm] | 21,82 |
| Kwaliteit | T. OL, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | W5W |
Voor voertuigen met stuur links, T. OL, Certified Quality, rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoogte [cm] | 8,49 |
| Breedte [cm] | 7,58 |
| Lengte [cm] | 32,12 |
| Kwaliteit | T. OL, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | W5W |
Voor voertuigen met stuur links, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoogte [cm] | 8,48 |
| Breedte [cm] | 7,58 |
| Lengte [cm] | 32,12 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | W5W |
Voor stuur links/rechts, T. HE, Certified Quality, rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 3,00 |
| Breedte [cm] | 1,00 |
| Lengte [cm] | 8,00 |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met LED |
| Lamptype | LED |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 1,00 |
| Breedte [cm] | 3,50 |
| Lengte [cm] | 9,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 1,00 |
| Breedte [cm] | 3,50 |
| Lengte [cm] | 9,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 2,50 |
| Breedte [cm] | 3,40 |
| Lengte [cm] | 7,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | C5W |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 2,50 |
| Breedte [cm] | 3,40 |
| Lengte [cm] | 7,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | C5W |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 2,00 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 8,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | C5W |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 2,30 |
| Breedte [cm] | 2,50 |
| Lengte [cm] | 7,40 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | C5W |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 4,00 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 9,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | C5W |
Voor voertuigen met stuur links, Certified Quality, 100X59, rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 16,00 |
| Lengte [cm] | 10,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality, 100X59 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Lichtfunctie | Met kentekenlicht (zijkant) |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 3,00 |
| Breedte [cm] | 5,00 |
| Lengte [cm] | 6,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lamptype | LED |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 3,00 |
| Breedte [cm] | 2,50 |
| Lengte [cm] | 6,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | LED |
Certified Quality, AMPOULE LED NON-ASSA, voor stuur links/rechts, rechts
| Kwaliteit | Certified Quality, AMPOULE LED NON-ASSA |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 12,00 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 12,00 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | LED |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 12,00 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 12,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | LED |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 16 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
949 540 0104, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 152,5 |
| Voor OE nummer | 949 540 0104 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Aan beide zijden, Zonder lamphouder, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | LED |
Rechts, Links, Zonder gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lamptype | C5W |
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Met lamphouder, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | W5W |
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Met lamphouder, C5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lamptype | C5W |
Met gloeilamp, Met E-keurmerk, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Met E-keurmerk, 15.02.2003, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Productiedatum tot | 15.02.2003 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Links, rechts, voor voertuigen met achterportier, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 2009 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar tot | 1998 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Achter, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 1995 |
| Modeljaar tot | 2001 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
